Seriale „Alex. Brudny glina” i „Uprowadzona 2” w Canal+ i Canal+ Seriale

W kwietniu na antenie Canal+ i Canal+ Seriale pojawią się dwie nowe propozycje. „Alex. Brudny glina”, czyli trzymający w napięciu serial kryminalny oraz kontynuacja cyklu opartego na znanej fanom filmów sensacyjnych serii kinowej „Uprowadzona”. Premierowe odcinki już od 2 kwietnia.
 

 
„Czy przestrzegasz zasad i jesteś gotów złamać je dla większego dobra?” – to pytanie, które zadaje sobie Alex (Dragomir Mrsic) – tytułowy bohater serialu „Alex. Brudny glina” (Alex). Po śmierci swojego przyjaciela mężczyzna postanawia wyjść na prostą, jednak aby mu się to udało, będzie musiał się jeszcze bardziej ubrudzić.
Alex jest policjantem, który poprzez niewielkie przysługi dla mafii, stara się utrzymać spokój na ulicach. Powoli jednak te „uprzejmości” zamieniają się w czynną korupcję, a dobro ogółu staje się wymówką. Kiedy jego partner ginie w podejrzanych okolicznościach, kłamstwa policjanta wychodzą na jaw i niszczą jego rodzinę. Jego przełożony wykorzystuje okazję, aby dorwać mu się do skóry. Alex wprawdzie próbuje zerwać więzy z mafią, ale jest już za późno. Dawni „przyjaciele” porywają jego syna i chcą zmusić do ostatniej przysługi. Gdy wszyscy i wszystko zwraca się przeciwko niemu, Alex postanawia stoczyć walkę, której nie może wygrać.
Premiera w CANAL+ : od 5 kwietnia, godz. 21:00. Emisja po 2 odcinki.
Uprowadzona 2” (Taken) to natomiast wciągający serialowy thriller oparty na doskonałej serii kinowej „Uprowadzona” z Liamem Neesonem w roli głównej. W serialowej wersji na ekranie pojawia się Clive Standen („Everest”), a także Jennifer Beals („Before I Fall”) oraz Monique Gabriela Curnen („Mroczny Rycerz”).
Serial opowiada historię młodego Bryana Millsa, byłego komandosa, który zmaga się z życiową tragedią. Zostaje zatrudniony przez CIA, gdzie nabywa nowych, niekiedy niebezpiecznych umiejętności. W drugim sezonie główny bohater przeżywa osobistą tragedię, która wstrząsa jego życiem.
PREMIERA w CANAL+ SERIALE: od 2 kwietnia, godz. 20:00. Emisja po 2 odcinki.
Ponadto, już w kwietniu w CANAL+ cykl „Poniedziałki w kostiumie”, a w nim: „Milczenie” (premiera: poniedziałek, 2 kwietnia, godz. 21:00), „Moja kuzynka Rachel” (poniedziałek, 9 kwietnia, godz. 21:00), „Ostatni pocałunek cesarza” (poniedziałek, 16 kwietnia, godz. 21:00), „Eskorta porucznika” (poniedziałek, 23 kwietnia, godz. 21:00) i „Maudie” (poniedziałek, 30 kwietnia, godz. 21:00).
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *