MediaZapowiedzi TV

Seriale w maju na kanale Epic Drama

Przedstawiamy najciekawsze seriale jakie przygotował kanał Epic Drama, na nadchodzący miesiąc maj.

 

 

 

Okręt

Premiera: niedziela 17 maja, godz. 21:30

Grudzień 1942 r. Doświadczony kapitan U-Boota, Johannes von Reinhartz, zostaje wysłany na podkładzie U-822 z tajną misją do wschodnich wybrzeży Stanów Zjednoczonych. Kiedy lojalność von Reinhartza staje pod znakiem zapytania, dowództwo wysyła w pościg U-612, pod dowództwem kapitana Wrangla. Tymczasem były dowódca okrętu, Hoffman, o włos unika śmierci na Atlantyku.

Znajduje schronienie w Nowym Jorku u Sama Greenwooda, któremu kiedyś uratował życie. Spotyka też Bergera, podejrzanego prawnika pochodzącego z Niemiec. Czy Hoffman zdoła wrócić do ojczyzny? Tymczasem w La Rochelle Simone nadal potajemnie pomaga ludziom cierpiącym pod nazistowską okupacją. Forster, szef Gestapo, podejrzewa, że Simone i jej współlokatorka Margot chcą pomóc w ucieczce żydowskiej rodzinie.

Detektyw Murdoch

Premiera: dni powszednie od poniedziałku 4 maja, godz. 20:30

Na początku nowej serii Murdoch i jego koledzy zajmują się następstwami brutalnego pobicia
inspektora Brackenreida przez okrutnych braci O’Shea po jego dochodzeniu w sprawie doniesień o chuligańskich wybrykach na nabrzeżu. Te rejony w dalszym ciągu są niebezpieczne – gangi walczą tam o władzę, wymuszają haracze i mordują miejscowych kupców. Mimo długo oczekiwanych zaręczyn Murdocha i dr Ogden, ich plany dotyczące ślubu muszą zostać odłożone na później.

Tymczasem dr Ogden i dr Grace trafiają do więzienia po nawiązaniu współpracy z Margaret Haile i grupą sufrażystek. Bronić ich będzie Clara Brett Martin, pierwsza kobieta-prawnik w całym Imperium Brytyjskim! W jednym z kolejnych zawiłych dochodzeń w tej serii, w pogoni za osławionymi bandytami Butchem Cassidym i Sundance Kidem, Murdoch łączy siły z legendarnym prawnikiem Batem Mastersonem. Odkrywa także, że stał się obiektem adoracji grupy wielbicieli detektywów…

Emma

Sobota 30 maja, godz. 21:30

Emma to urocza młoda dama, która swata swoich samotnych przyjaciół. Niestety, nie idzie jej to najlepiej. Kiedy próbuje znaleźć męża dla Harriet, wprowadza kompletny chaos w życie wszystkich dookoła.

Wszystko uspokaja się dopiero wtedy, kiedy sama Emma zakochuje się, uwalniając otoczenie od swoich nieprzemyślanych działań…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *