Serialowe premiery maja na antenie Ale kino+

W maju na antenę Ale kino+ wraca izraelski hit „Dumb” – już od środy 2 maja drugi sezon sensacyjnego serialu. Miłośnikom kryminalnych rozgrywek Ale kino+ proponuje serial „Prawnik” – po raz pierwszy w telewizji. Premierowe odcinki już od niedzieli 6 maja.
 

 
Izraelski przebój „Dumb” powraca na antenę Ale kino+. W tej kryminalnej produkcji ciężko dostrzec granice między prawdą a fałszem. To pełen akcji, a zarazem i humoru serial, opowiadający historię kilku szalonych osób, które zrobią wszystko, by uwolnić się od samotności.
Izraelski serial to kolejny dowód na to, iż wcale nie potrzeba wielkich nakładów, by wyróżnić się w telewizyjnym krajobrazie. Jego budżet nie przekraczał 60 tysięcy dolarów na odcinek, co w realiach serialowych superprodukcji jest wręcz śmieszną kwotą. A jednak wystarczającą, by wpaść na niebanalny pomysł i znaleźć idealnych ludzi do wcielenia go w życie – SERIALOWA.PL
Główna bohaterka – Shiri Azogi (Bat-Chen Sabag) to 30-letnia sfrustrowana aktorka, która utknęła w ciele i wyglądzie nastolatki, czego szczerze nie znosi. Uważa się za kobietę głupią, prowadzącą życie przyziemne i pełne niepowodzeń. Brakuje jej przyjaciół i marzeń, a jej kariera aktorska stoi w miejscu. Po spotkaniu Dudiego (Mickey Leon), detektywa pracującego nad sprawą problemu narkotykowego w prestiżowym liceum, Shiri przyjmuje rolę informatora i z dnia na dzień staje się jedną z uczennic szkoły średniej.
PREMIERA: od środy 2 maja, godz. 20:10. Emisja po dwa odcinki.
Wachlarz emocji zapewni widzom również premierowa propozycja od Ale kino+ – „Prawnik” („Advokaten”). Za nowym serialem stoją wybitni autorzy skandynawskiego kryminału – Jens Lapidus (trylogia „Snabba Cash”) oraz Hans Rosenfeldt i Michael Hjorth, autorzy serialu „Most nad Sundem” oraz cyklu powieści o śledztwach Sebastiana Bergmana.
Frank Nordling (Alexander Karim) jest młodym i wyjątkowo obiecującym prawnikiem. Kiedy dowiaduje się prawdy o śmierci swoich rodziców, jego cały świat się rozpada. Frank odkrywa, że w tę sprawę zaangażowany jest jeden z najważniejszych klientów kancelarii, w której właśnie rozpoczął pracę. Aby go pomścić, młody prawnik musi przeniknąć do organizacji Waldmana (Thomas Bo Larsen) i zostać jego osobistym adwokatem. Czy poradzi sobie z tak trudnym zadaniem?
PREMIERA: od niedzieli 6 maja, godz. 20:10. Emisja po dwa odcinki.
W maju na antenie Ale kino+ wyjątkowe maratony serialowe. 
W każdą sobotę od 20:10:
5 maja – „Miniaturzystka” odcinki 1 -3
12 maja – „Ulubieńcy publiczności” odcinki 1-4
19 maja – „Kto zabił Kiri?” odcinki 1-4
26 maja – „Niewinny” odcinki 1-4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *