MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Serialowy hit „PEAKY BLINDERS” bez opłat tylko w VOD.pl!

Pierwsza w Polsce całkowicie darmowa platforma streamingowa z jakościowymi serialami, filmami i programami rozrywkowymi – VOD.pl – nie przestaje zaskakiwać. Serialowa biblioteka serwisu właśnie powiększyła się o kolejny hit, który zdążył już podbić serca fanów i zyskać przychylność krytyków na całym świecie. Mowa oczywiście o brytyjskiej produkcji „Peaky Blinders”, której pierwszy kompletny sezon można oglądać już od 3 sierpnia.

 

VOD.pl zaprasza na kolejną gorącą nowość serialową. „Peaky Blinders” to niewątpliwie jeden z tych tytułów, o których słyszał każdy. Tytuł zdobył już popularność na całym świecie i zachwycił środowisko krytyków. Teraz produkcję mogą oglądać użytkownicy serwisu VOD.pl całkowicie bez opłat. Pierwszy sezon już jest dostępny, kolejne będą pojawiać się na platformie co tydzień w piątek.

Small Heath, Birmingham w 1919 r. Miasto należy do Thomasa Shelby (Cillian Murphy, „Opneheimer”, „Incepcja”) I jego rodziny, którzy dowodzą najbardziej wpływowym i budzącym największy postrach gangiem Peaky Blinders. Nazwanym tak ze względu na znak rozpoznawczy – żyletkę wszytą w kaszkiety noszone przez ich członków. Jej przedstawiciele wzbogacają się na nielegalnych zakładach, ochronach oraz czarnym rynku.

Jednak ambicje Tommy’ego sięgają dużo dalej niż bieganie po ulicach. Kiedy z fabryki militarnej znika skrzynia z bronią, widzi w tym swoją szansę awansu w świecie przestępczym. Jak się szybko okazuje nie tylko on… Śladem cennego ładunku ruszają także dwa inne, rywalizujące ze sobą, gangi – komunistyczni rewolucjoniści oraz Fenanie z IRA, którzy spotykają się na ulicach Small Heats. Sytuacja robi się coraz bardziej napięta, strach zaczyna królować na ulicach. W tej sytuacji Winston Churchill wysyła do Birmingham bezwzględnego szefa policji z Belfastu, aby zaprowadził porządek w coraz bardziej bezprawnym mieście i odzyskał broń. Jak obecność wrogów wpłynie na plany Tommy’ego Shelby?

„Peaky Blinders” to kolejna po „Błędzie w sztuce”, „Victorze Lessard”, „Upadku” i „Mostem nad Sundem” zagraniczna serialowa nowość, która czeka na użytkowników serwisu VOD.pl. I nie ostatnia, bo już wkrótce na platformie zadebiutuje „Millennium”. W ostatnich tygodniach biblioteka serwisu tytułów telewizyjnych powiększyła się o kolejne tytuły: „Układ warszawski”, „Receptura”, „Pułapka”, „Pod powierzchnią”, „Szóstka”, „Kod genetyczny” czy „Królestwo kobiet”.

Kompletny pierwszy sezon „Peaky Blinders” całkowicie bez opłat już od 3 sierpnia tylko w VOD.pl. Kolejne pełne serie co tydzień w piątek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *