Serie A1Cucine Lube Civitanova – Sir Safety Conad Perugia w Polsacie Sport Extra

We włoskiej Serie A1 czeka nas hitowe starcie lidera z drugą drużyną tabeli. Cucine Lube Civitanova zmierzy się z Sir Safety Conad Perugia. W drużynie gości występuje przyszły reprezentant Polski Wilfredo Leon.

[AdSense-A]

Obydwie drużyny spisują się wyśmienicie w tym sezonie. Po trzech kolejkach mają tyle samo punktów oraz identyczny bilans w setach. Perugia przoduje w tabeli tylko dzięki lepszemu bilansowi małych punktów. W czwartkowe popołudnie dowiemy się, która z drużyn obejmie samodzielne prowadzenie w lidze.

[AdSense-B]

Przed meczem kolega klubowy Leona, Aleksandar Atanasijevic oznajmił, że Perugia dzięki ostatnim wynikom uwierzyła w siebie i jest w stanie wygrać czwartkowe starcie.

-Jesteśmy po ważnym zwycięstwie z Trentino, w szczególności pod względem mentalnym. Udowodniliśmy sobie, że znajdujemy się na światowym poziomie. W czwartek czeka nas kolejne trudne spotkanie, przeciwko najsilniejszej drużynie w lidze. Po niedzielnym meczu jestem przekonany, że mamy szansę by wyjść na parkiet i pokonać Citanovę – powiedział serbski atakujący.

[AdSense-B]

W kasach wyprzedano wszystkie bilety na to starcie. W przedsprzedaży, która zaczęła się 23 października, wejściówki rozeszły się w błyskawicznym tempie.

Transmisja meczu Cucine Lube Civitanova – Sir Safety Conad Perugia od godziny 16:00 w Polsacie Sport Extra

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *