„Sezon na kosmitów” rusza 13 lipca tylko na HISTORY (wideo)

Czy jesteśmy sami w kosmosie?„Sezon na kosmitów” rusza 13 lipca tylko na HISTORY, od 13 lipca do 31 lipca wtorki o 20:00.

 

Czy kiedyś dojdzie do spotkania ludzi i istot pozaziemskich? To pytanie od kilkudziesięciu lat zadają sobie nie tylko wielbiciele teorii spiskowych, ale także ci, którzy uważnie obserwują rozwój technologii i pracę międzynarodowych sił zbrojnych. Pod koniec kwietnia 2020 Pentagon nieoczekiwanie potwierdził, że krążące od dawna w sieci nagrania faktycznie przedstawiają „niezidentyfikowane obiekty latające” – czyli UFO (Unidentified Flying Objects). Czy to ostateczny dowód na to, że kosmici istnieją, a my nie jesteśmy sami we wszechświecie? Z pewnością rzuca on nowe światło na pracę badaczy oraz historie osób, które twierdzą, że spotkały na swojej drodze istoty pozaziemskie. Czy zatem wszyscy świadkowie mówili prawdę, a naukowcy powinni jeszcze raz przeanalizować swoje teorie? Czy „bliskie spotkania trzeciego stopnia” miały miejsce?

 

 

Te wszystkie pytania zadają sobie naukowcy, świadkowie oraz wielbiciele teorii spiskowych w paśmie programowym „Sezon na kosmitów”, które od 13 lipca codziennie o 20:00 zaprezentuje telewizja HISTORY. Poza najciekawszymi odcinkami kultowych programów poświęconych tej tematyce, takim jak „Starożytni kosmici” i „Ranczo kosmitów” w każdy wtorek o 20:00 zapraszamy na premierową emisję filmu dokumentalnego poświęconego spotkaniom z istotami pozaziemskimi.

Dokument „UFO: niebezpieczne spotkania”, który zaprezentujemy we wtorek 13 lipca o 20:00 na HISTORY ukazuje historię badań nad UFO i przerażające relacje ludzi, którzy widzieli istoty pozaziemskie. Wywiady z ekspertami ilustrowane fabularyzowanymi rekonstrukcjami zdarzeń przybliżają przebieg tych przejmujących i niebezpiecznych spotkań z obcymi, jakich doświadczyli zwykli ludzie.

W filmie dokumentalnym „UFO: tajne akta kosmitów” (wtorek 21 lipca o 20:00) zaprezentujemy pracę policjantów i wojskowych, którzy na co dzień chronią innych, jednak kiedy stają oko w oko z UFO, ich poświęcenie wystawione jest na wyjątkową próbę. Fabularyzowane rekonstrukcje wydarzeń, opisanych w autentycznych tajnych aktach dotyczących UFO, dobitnie pokazują, jak daleko muszą posunąć się osoby z pierwszej linii frontu, by strzec cywili przed spotkaniami z obcymi.

Dokument „UFO: miejsca spotkań” (wtorek 28 lipca o 20:00) skupia się na miejscach, w których obserwuje się wyjątkowo nasiloną aktywność UFO, zarówno w Stanach Zjednoczonych jak i na świecie. Poprzez wywiady z ekspertami i rekonstrukcje zdarzeń twórcy filmu próbują odpowiedzieć na pytanie, dlaczego działalność istot pozaziemskich jest szczególnie intensywna w pewnych miejscach na Ziemi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *