MediaZapowiedzi TV

„Wieczór z horrorem” w lipcu na kanale Kino TV

Niewyjaśnione zjawiska, atmosfera napięcia i sceny, które wywołują dreszcze. W lipcowej odsłonie cyklu „Wieczór z horrorem” Kino TV zaprezentuje m.in., takie filmy grozy jak „Aligator 3”, „Ultimatum”, „[Rec] 2” i „[Rec] 3: Geneza”. Emisje w każdy czwartek po godz. 21:00.

 

W lipcu, stacja wyemituje horror „Aligator 3”, w którym krwiożercze gady nie z tej ziemi, zapolują na ludzki gatunek. Akcja filmu rozpoczyna seria niepokojących zdarzeń. W pobliżu jeziora Placid, w niewyjaśnionych okolicznościach giną masowo zwierzęta i biwakujący tam turyści. Liczba odnalezionych ciał stale rośnie, ale miejscowy szeryf chce utrzymać całą sprawę w tajemnicy, aby nie wystraszyć letników. Sprawą zaczynają interesować się biolog Nathan Bickerman (Colin Ferguson) i narwana łowczyni (Yancy Butler). Czy uda im się powstrzymać zimnokrwistych zabójców, nim dopadną kolejne ofiary?

Przyprawiające o dreszcze sceny zapewni widzom również „Ultimatum”. To pełen grozy, mroczny thriller o szaleńcu, który uprowadza dziewięcioro niepowiązanych ze sobą osób
i zamyka ich w jednym domu, z którego nie ma wyjścia. Tajemniczy „obserwator” zaprasza uwięzionych do gry, z której cało wyjść może tylko jedna osoba… Oprócz wolności, do zdobycia jest także pięć milionów dolarów.

Mroczny, wywołujący gęsią skórkę sequel „[Rec] 2” to film wyreżyserowany przez wielokrotnie nagradzany hiszpański duet Balaguero-Plaza. Akcja rozpoczyna się bezpośrednio po zakończeniu części pierwszej. Do skażonego budynku wysłana zostaje jednostka antyterrorystyczna w celu opanowania sytuacji. Jednak nawet ich wyposażenie i przeszkolenie może nie wystarczyć w starciu z tym, co czeka ich w odciętej od świata kamienicy.

Na sam koniec widzowie zobaczą „[Rec] 3: Geneza”, który łączy makabrę z humorem. Akcja filmu tym razem rozgrywa na weselnym przyjęciu, podczas którego jeden z gości przemienia się w krwiożercze monstrum i rozprzestrzenia zarazę na pozostałych uczestników zabawy…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *