MediaZapowiedzi TV

Sezon ślubny w pełni na TLC

Wraz z rozpoczęciem wiosny rozpoczyna się również sezon ślubny dla przyszłych nowożeńców, którzy w wiosennej ramówce TLC będą mieli okazję śledzić najnowsze, światowe trendy mody ślubnej i nie tylko! W marcowej ramówce TLC znajdą się takie formaty jak Salon sukien ślubnych, Salon sukien ślubnych: Wielka Brytania czy Ekstremalne śluby!

 

Oprócz produkcji zagranicznych, widzowie TLC od 26 lutego mogą oglądać 2 sezon Panien młodych ponad miarę. Bohaterkami programu są narzeczone, które niekoniecznie mają figurę modelki. Przez obfity biust, dużą pupę czy okrągłe kształty trudno znaleźć im suknię ślubną w której będą wyglądały i czuły się dobrze. Izabela Janachowska, razem z konsultantkami, podpowie im jak podkreślić atuty i ukryć niedoskonałości. Wspólnie wybiorą tę jedyną i niepowtarzalną suknię, w której panna młoda poczuje się jak milion dolarów! Rekordowy wynik osiągnął 4 odcinek serii, uzyskując 3,3% udziału w widowni kobiecej z miast!

Emisja: od wtorku, 26 lutego, godzina 21.30

TLC to nie tylko produkcje o tematyce ślubnej, ale też programy o codziennym życiu i ludziach, którzy pragną zmian w swoim życiu. Na widzów czekają takie serie jak: Operacje w Tajlandii czy Historie wielkiej wagi, w których bohaterzy podejmują radykalne kroki by wreszcie poczuć się pewnie.

Nie tylko poważne operacje mają zdolność zmiany ludzkich losów i ich poczucia pewności siebie. Znana dermatolożka Sandra Lee, znana jako dr Pryszczylla, przyjmuje pacjentów z rozmaitymi dolegliwościami skóry. Nigdy nie wie, kto pojawi się w jej gabinecie i co będzie musiała zrobić, aby pomóc pacjentowi w potrzebie. W tej serii programów w gabinecie dr Sandry Lee zjawi się piękna nastolatka, która żyje z ogromnymi guzami na uszach. Już od kilku lat te zmiany skórne nie tylko pozbawiają dziewczynę pewności siebie, ale odbierają możliwość urzeczywistnienia marzeń – nastolatka chce zostać modelką! Na spotkanie z dermatolożką umówi się też mężczyzna, który żyje z kulistą naroślą na głowie oraz pacjent, któremu bolesne guzy rozsiane po całym ciele utrudniają codzienne funkcjonowanie. Czy dr Lee uda się przywrócić pacjentom normalne życie? Dr Pryszczylla niezmiennie przyciąga widzów, dwa pierwsze premierowe odcinki uzyskały 1,8% udziału wśród kobiet w wieku 16-49!

Emisja: od środy, 6 marca, godzina 22.30

Dane: NAM, III.2019, Programmes, SHR% W16-49 C50+ & W16-49; PREMIERY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *