SGT i JAMBOX zaprasza na wieczór z zespołem Osada Vida

Już za niespełna miesiąc, podczas jesiennej odsłony konferencji MiŚOT Meeting, SGT zorganizuje jej uczestnikom muzyczną ucztę na najwyższym poziomie. Podczas Before Party, które odbędzie się w poniedziałek, 22 października br., operator telewizji JAMBOX zaprosi do udziału w koncercie niezwykłego zespołu Osada Vida.
 

 

Dwa raz w roku, w ramach konferencji MiŚOT Meeting (wcześniej Inet Meeting) spotykają się operatorzy telekomunikacyjni, by wspólnie budować przewagę konkurencyjną. Tegoroczna, jesienna edycja konferencji odbędzie się w dniach 22–24 października w Jachrance pod Warszawą. Before Party to już nieodłączna jej część, a muzyczne występy stają się powoli tradycją.

Tym samym SGT S.A., lider rynku usług telewizyjnych oferowanych operatorom ISP w Polsce, ponownie został oficjalnym sponsorem wieczoru poprzedzającego konferencję. W poniedziałek, 22 października, podczas Before Party, wieczór uczestnikom umili zespół Osada Vida.

– Wsparcie projektu, jakim jest nowa płyta zespołu i możliwość zorganizowania koncertu dla uczestników MiŚOT Meeting to dla nas ogromna przyjemność. Osada Vida to genialni muzycy, którzy nagrali doskonały krążek i dadzą z pewnością niezapomniany występ. Nie możemy się doczekać tego wieczoru – mówi Bartłomiej Czardybon, prezes zarządu SGT S.A., operatora telewizji JAMBOX.

Osada Vida to polska grupa grająca rock i rock progresywny, działająca od 1997 roku. Po pierwszych wydawnictwach demo, grupa występowała razem z zespołem Riverside, w ramach Progressive Tour.

W czerwcu 2018 roku ukazał się już szósty, studyjny album zespołu Osada Vida pt. „Variomatic”, który przynosi niesamowitą dawkę melodii, energii i muzycznej przestrzeni oraz kilka zupełnie nowych rozwiązań w postaci zachwycających partii saksofonu, wiolonczeli czy lutni arabskiej. Płytę efektownie zapowiadał singiel „In Circles”, któremu towarzyszył porywający klip z udziałem sugestywnego i wciągającego aktora Michała Czerneckiego. Utwory z nowej płyty szturmem podbijają listy przebojów, m.in. Programu Trzeciego i Antyradia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *