Zapowiedzi TV

Sierpień na kanałach Cartoon Network i Boomerang

W rozszerzeniu przedstawiamy propozycje programowe kanałów Cartoon Network i Boomerang na miesiąc sierpień.

 

 

JABŁKO I SZCZYPIOR
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 20 SIERPNIA O 16:50
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 16:50

We wrześniu na antenie Cartoon Network pojawi się nowa produkcja – „Jabłko i Szczypior”, ale już w sierpniu widzowie będą mieli okazję poznać dwójkę tytułowych bohaterów. Wszystko dzięki krótkim filmikom z ich udziałem, które będą emitowane na antenie stacji.

Główne postaci nowego serialu to para dzielnych przyjaciół, którzy postanawiają zmienić swoje życie i przenieść się ze wsi do miasta. W metropolii uroczy duet – ułożony Szczypior i nieco roztargnione Jabłko, będą poznawać nowych znajomych, przeżywać pierwsze miłości, oswajać się z ekscytującym środowiskiem oraz rolą współlokatorów w nieznanych im dotąd okolicznościach.

MŁODZI TYTANI: AKCJA!
PREMIERA W PIĄTEK 31 SIERPNIA O 8:15
EMISJA W PIĄTEK 31 SIERPNIA O 8:15

Cartoon Network z końcem lata wyemituje odcinek, na który fani serialu „Młodzi Tytani: Akcja!” czekają przez całe wakacje. Mowa o dwusetnej odsłonie przygód Robina, Gwiazdki, Raven, Cyborga i Bestii.

Wszystko rozpocznie się całkiem niepozornie, bo od leniwego spędzania czasu na kanapie przez nastoletnich współlokatorów, ale ciąg dalszy historii zaskoczy sympatyków produkcji. Fani serialu zobaczą, jak Tytani przejęci faktem, iż ich animowany świat znika, spróbują zawalczyć o swoją rzeczywistość. Czy im się uda? Odpowiedź 31 sierpnia w Cartoon Network.

ATOMÓWKI
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 20 SIERPNIA O 2O:35
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 20:35

Nowy, trzeci sezon przygód nieustraszonych „Atomówek” pojawi się w sierpniu w Cartoon Network. Tym razem widzowie będą mogli zobaczyć losy nie trzech, a czterech bohaterek. Do dobrze znanego widzom tria, ponownie dołączy ich starsza siostra – Bombka.

Dziewczynki wspólnie będą bronić bezpieczeństwa mieszkańców Townsville przed atakiem okrutnego międzygwiezdnego przestępcy, który okaże się nie lada przeciwnikiem dla atomowych sióstr. Głosu czwartej atomówce udziela Patrycja Kazadi.

PORA NA PRZYGODĘ
PREMIERA W SOBOTĘ 25 SIERPNIA O 10:05
EMISJA W SOBOTĘ 25 I NIEDZIELĘ 26 SIERPNIA O 10:05

Z końcem przerwy wakacyjnej na kanale Cartoon Network będzie można zobaczyć kolejne losy Finna i Jake’a – wyjątkowych bohaterów „Pory na Przygodę!” Tym razem historie nietypowych postaci zostaną wyemitowane w formie weekendowego bloku, który rozpocznie się od wyjątkowej premiery.

Dwójka przyjaciół przeżyje wzloty i upadki w magicznej Krainie Ooo w specjalnym, bonusowym odcinku dziewiątego sezonu „Pora na przygodę: diamenty i cytryny”. Został on stworzony w całości w nawiązaniu i pod wpływem inspiracji grą Minecraft, z tzw. otwartym światem (sandbox).

BEN 10 WSZYSCY KOSMICI: OMNI-WZMOCNIENIE Kosmici:
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 6 SIERPNIA O 20:10
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 20:10

Cartoon Network zaprasza na maraton przygód Bena Tennysona w specjalnym bloku „Ben 10 Wszyscy kosmici: Omni-wzmocnienie”. W każdym kolejnym tygodniu będzie prezentowany inny kosmita i jego niesamowite moce. Widzowie poznają różnorodne wcielenia Bena i zobaczą popisowe bitwy, które odbędzie z ich pomocą.

W jednym z odcinków całe trio Tennysonów będzie szukało sposobu na zdemontowanie generatora, którego wybuch zagraża jednemu z przyrodniczych parków narodowych i jego mieszkańcom. Kiedy indziej Ben w asyście Gwen zajmie się zupełnie niespodziewanym problemem – ich dziadek zostanie sklonowany.

ANGELO RZĄDZI
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 6 SIERPNIA O 17:50
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 17:50

Grupa przyjaciół – Lola i Laurenty z Angelo na czele, pojawią się tego lata w premierowych odcinkach czwartego sezonu serialu „Angelo Rządzi”. Losy nastoletniego rozrabiaki zagoszczą na antenie Cartoon Network jeszcze w pierwszym tygodniu sierpnia.

Rezolutny Angelo na każdym kroku pakuje się w tarapaty i na nic zdają się upominania rodziców, nauczycieli i starszej siostry. Na szczęście wrodzona bystrość i spryt sprawiają, że chłopak świetnie radzi sobie z codziennymi sytuacjami i zawsze rozwiązuje problemy na swoją korzyść.

JEŹDŹCY SMOKÓW: NA KOŃCU ŚWIATA
PREMIERA W SOBOTĘ 4 SIERPNIA O 10:05
EMISJA W SOBOTY I NIEDZIELE O 10:05

Niesamowite i niepokorne smoki, posiadające mnóstwo magicznych mocy, ale nie są najłatwiejszymi stworzeniami do tresowania. Jednak wikingowie z osady Berk podjęli się tego wyzwania i choć nie wszyscy są zgodni co do idei oswajania tych nietypowych pupili, to jednak Czkawka wraz z przyjaciółmi przeżywa niebywałe przygody i kontynuuje swoje dzieło – chce żyć w zgodzie z mitycznymi smokami.

W premierowych odcinkach trzeciego sezonu serialu, widzowie zobaczą między innymi, jakie decyzje i kroki podejmą młodzi bohaterowie, w obliczu erupcji wulkanu i tego, co w jej efekcie stanie się z ich wyspą.

 

 

TOM I JERRY SHOW
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 6 SIERPNIA O 17:30
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 17:30

Niekończące się gonitwy i ciągła rywalizacja z dużą dozą poczucia humoru – fani duetu zawadiackich kompanów, będą mogli oglądać ich kolejne przygody w Boomerangu. Jak zwykle Tom i Jerry nie zawiodą widzów swoimi pomysłowymi rozgrywkami i kumpelskimi złośliwościami w ramach codziennych zabaw w kotka i myszkę.

Losy upartego domowego pupila i bystrego gryzonia będzie można śledzić codziennie o godz. 17:30 w premierowych odcinkach trzeciego sezonu „Tom i Jerry Show”. Ponadto, pomiędzy odcinkami, widzowie będą mogli sprawdzić się, rozwiązując zabawne quizy.

LATO, SŁOŃCE, ZWARIOWANE MELODIE
PREMIERA W SOBOTĘ 11 SIERPNIA O 11:45
EMISJA W SOBOTY I NIEDZIELE O 11:45

W sierpniu w Boomerangu zagoszczą szalone postaci znane ze swoich pomysłowych wybryków przy dźwiękach zwariowanych melodii. Widzowie zobaczą, jak Kaczor Daffy staje się członkiem cyrkowej trupy i za wszelką cenę chce mieć największy wpływ na przebieg show.

Będzie można też oglądać, jak Królik Bugs podejmuje się karkołomnego zadania w kosmosie, by ocalić Planetę Ziemię. Nie zabraknie też innych przygód niepokornych bohaterów, a wszystko w ramach specjalnego maratonu „Lato, Słońce, Zwariowane Melodie”.

WIELKA ZAGADKA SCOOBY’EGO
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 9:05

Boomerang zaprasza miłośników zagadek do oglądania przygód Freda, Velmy, Daphne, Kudłatego oraz Scooby’ego. Jakich detektywistycznych rozwiązań użyją tym razem, aby dowiedzieć się, kto kryje się za maską strasznego potwora, siejącego postrach w okolicy? Na spotkania z psim detektywem i jego ekipą stacja zaprasza codziennie.

W ramach bloku „Wielka Zagadka Scooby’ego” pomiędzy odcinkami, fani serialu będę mogli postawić się na miejscu bohaterów i sprawdzić swoje umiejętności obserwacyjne, biorąc udział w detektywistycznych grach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *