MediaZapowiedzi TV

Sierpień na kanale TNT

W sierpniu w piątkowe wieczory widzowie TNT obejrzą trzymające od samego początku w napięciu filmy akcji. „Siła magnum” to drugi film opowiadający o Harrym Callahanie, w rolę którego wcielił się Clint Eastwood.

 

KRYMINALNE PIĄTKI
Każdy piątek o godz. 21:00

3.08. – Siła magnum
10.08. – Ścigany
17.08. – Wydział zabójstw, Hollywood
24.08. – Zabójcza broń
31.08. – Infiltracja

W sierpniu w piątkowe wieczory widzowie TNT obejrzą trzymające od samego początku
w napięciu filmy akcji. „Siła magnum” to drugi film opowiadający o Harrym Callahanie, w rolę którego wcielił się Clint Eastwood. Tym razem musi stawić czoła grupie policjantów czyszczących miasto z przestępców uniewinnionych przez wymiar sprawiedliwości. „Ścigany” to oparty na faktach, przejmujący film akcji, który przybliża historię chirurga oskarżonego o zamordowanie własnej żony. W drodze do więzienia ucieka z konwoju i postanawia na własną rękę odszukać mordercę ukochanej.

Kolejnym filmem wyświetlonym na antenie TNT będzie komedia sensacyjna „Wydział zabójstw, Hollywood”. Detektyw dorabiający jako agent nieruchomości i jego partner, którego od ścigania przestępców bardziej interesuje kariera aktorska muszą rozwiązać zagadkę śmierci młodego, obiecującego rapera. „Zabójcza broń” to pierwsza część znanej i lubianej serii filmów opowiadającej o przygodach dwójki na pierwszy rzut oka zupełnie różnych detektywów. Muszą oni połączyć siły i znaleźć choćby nić porozumienia, by rozwiązać sprawę tajemniczego samobójstwa młodej kobiety.

Ostatnim filmem wyświetlonym w ramach „Piątków w akcji” będzie „Infiltracja” przedstawiająca historię policjanta penetrującego szeregi mafii oraz mafijnego informatora działającego pod przykrywką w policji. Gdy obie instytucje orientują się, że mają we własnych szeregach wtyczkę między mężczyznami rozpoczyna się wyścig o najwyższą stawkę.

ANGIE TRIBECA (sezon 3)
Emisja w soboty 4 i 11 sierpnia od godz. 12.00

04.08. – Angie Tribeca – sezon 3 (odcinki nr 1-5)
11.08. – Angie Tribeca – sezon 3 (odcinki nr 6-10)

„Angie Tribeca” to wyprodukowany przez TNT serial komediowy opowiadający historię pani detektyw, która razem ze swoim zespołem rozwiązuje kryminalne zagadki w Mieście Aniołów. Zespół prowadzony przez Angie będzie musiał odnaleźć m.in. mordercę piekarza i gangsterów, którzy obrabowali bank. Tribeca spróbuje także uwolnić z rąk porywaczy swojego nowego policyjnego partnera Geilsa.

Twórcami serialu są aktor, komik, scenarzysta i producent Steve Carell oraz jego żona Nancy. W rolę tytułowej detektyw Angie wciela się Rashida Jones, a obok niej gościnnie pojawia się m.in. Lisa Kudrow i Bill Murray. Serial w dowcipny sposób zwraca uwagę na wiele absurdów pracy w policji.

 

 

ZABÓJCZY TYDZIEŃ
Emisja w dniach 20-26 sierpnia od godz. 21.00

20.08. godz. 21.00 – Zabójcza broń
20.08. godz. 23.20 – Zabójcza broń 2
21.08. godz. 21.00 – Zabójcza broń 3
21.08. godz. 23.25 – Zabójcza broń 4
22.08. godz. 21.00 – Zabójcza broń 2
22.08. godz. 23.15 – Zabójcza broń 3
23.08. godz. 21.00 – Zabójcza broń 4
23.08. godz. 23.35 – Zabójcza broń
24.08. godz. 21.00 – Zabójcza broń
24.08. godz. 23.20 – Zabójcza broń 2
25.08. godz. 21.00 – Zabójcza broń 2
25.08. godz. 23.15 – Zabójcza broń 3
26.08. godz. 21.00 – Zabójcza broń 3
26.08. godz. 23.25 – Zabójcza broń 4

W sierpniu kanał TNT przygotował nie jeden dzień, ale cały tydzień dla fanów serii „Zabójcza broń”, podczas którego wyświetli wszystkie filmy z Melem Gibsonem i Dannym Gloverem w rolach głównych.

W pierwszej części detektywi będą musieli rozwiązać sprawę tajemniczego zabójstwa młodej kobiety. „Zabójcza broń 2” to starcie policjantów z południowoafrykańskimi dyplomatami, którzy chronieni immunitetem zajmują się przemytem złotych monet. W części trzeciej detektywi będą musieli rozwikłać sprawę broni znikającej z policyjnych magazynów.

W dochodzeniu mężczyznom pomoże piękna, uwodzicielska i doskonale wyszkolona w walce wręcz sierżant Lorna Cole. W „Zabójczej broni 4”, czyli ostatniej części serii policjanci zajmą się nielegalnym transportem ludzi z Chin do USA i stawią czoła triadzie (chińska organizacja przestępcza) oraz diabolicznemu mistrzowi wschodnich sztuk walki.

WIELKIE KINO
Każda środa o godz. 21.00

1.08. – Cop Land
8.08. – Skazani na Shawshank
15.08. – Starcie tytanów
22.08. – Zabójcza broń 2
29.08. – Troja

W każdą środę widzowie TNT będą mogli obejrzeć niezapomniane produkcje, które na stałe wpisały się do kanonu światowej kinematografii. W pierwszą środę sierpnia wyświetlony zostanie thriller „Cop Land”. Wracający z pracy policjant zostaje zaatakowany przez agresywnych mężczyzn. W wyniku całego zdarzenia zabija agresorów.

Sprawa zostaje uznana jako jawny przykład nietolerancji i brutalności służb mundurowych. Przełożeni policjanta podejmują kroki w celu wyciszenia sprawy. „Skazani na Shawshank” to przejmująca ekranizacja powieści Stephena Kinga pokazująca losy bankiera skazanego na karę więzienia, który stara się przetrwać w nieprzyjaznym środowisku otoczonym wysokim murem. Film pokazuje całe spekrum ludzkich uczuć.

Tydzień później widzowie zobaczą „Starcie tytanów” – film opowiadający historię wyprawy Perseusza – wychowanego wśród ludzi syna Zeusa przeciwko Hadesowi. Bohater rusza w niebezpieczną i pełną niewiadomych podróż, podczas której przyjdzie mu stanąć twarzą w twarz z przerażającymi bestiami. “Zabójcza broń 2” to komedia kryminalna, w której dwóch detektywów musi rozwiązać sprawę dotyczącą przemytu złotych monet. Sprawę utrudnia fakt, że w proceder zamieszani są południowoafrykańscy dyplomaci.

W ostatnią środę sierpnia TNT wyświetli dramat historyczny “Troja”. Obraz przedstawia historię znanej niemalże wszystkim wojny trojańskiej oraz samego oblężenia miasta przez Achajów. Wątek militarny, którego kulminację stanowi podstępny podbój Troi przeplata się z historią zakazanej miłości łączącej Helenę, żonę władcy Sparty i Parysa, księcia Troi.

OBJAZD (sezon 3)
Emisja w każdy poniedziałek o godz. 05.15

06.08. godz. 05.15 – Objazd – sezon 3 (odcinki nr 1-2)
13.08. godz. 23.30 – Objazd – sezon 3 (odcinki nr 3-4)
20.08. godz. 21.00 – Objazd – sezon 3 (odcinki nr 5-6)
27.08. godz. 23.25 – Objazd – sezon 3 (odcinki nr 7-8)

„Objazd’ to serial komediowy z wątkami kryminalnymi, którego pomysłodawcami była para komików Jason Jones i Samatha Bee. W zabawny sposób ukazuje perypetie rodziny podczas podróży, w trakcie której przyjdzie im się zmierzyć z wieloma przeciwnościami losu.

W trzecim sezonie Nate (Jason Jones), Robin (Natalie Zea) oraz ich dzieci, Jared (Liam Carroll) i Delilah (Ashley Gerasimovich) uciekają na Alaskę – nieokiełznany, chłodny, największy, ale najmniej zaludniony stan USA. Tam czeka ich wiele przygód i wyzwań, które powiedzą im o nich więcej niż sami są w stanie dostrzec na pierwszy rzut oka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *