Sierpień na kanale CBS Reality

W sierpniu CBS Reality poleca uwadze premierę 2. sezonu programu kryminalnego produkcji CBS Reality „Detektyw Malton kontra zbrodnia”. Jest to seria kryminalna prowadzona przez Jackie Malton, byłą detektyw Scotland Yardu i jedną z pierwszych kobiet należących do „Flying Squad” – grupy specjalnej zajmującej się walką z rozbojami. W programie Jackie na nowo przeanalizuje słynne brytyjskie śledztwa, wykorzystując przy tym akta zdobyte dzięki swoim kontaktom oraz wiedzę ekspertów, policjantów i detektywów, którzy przyczynili się do rozwiązania tych spraw.

 

W sierpniu CBS Reality zaprasza również do oglądania programów dokumentalnych. Na antenie pojawią się: „Przepis na zemstę” – dwuczęściowy program opowiadający historie kobiet dokonujących zemsty na swoich kłamiących i zdradzających partnerach oraz „Brandon – otyły szesnastolatek” – godzinny film dokumentalny ukazujący historię nastoletniego Brandona, który po operacji zmniejszenia żołądka zmaga się z fizycznym, psychicznym i społecznym dostosowaniem się do nowej figury. Dokument zwraca uwagę na temat epidemii otyłości wśród nastolatków i poważnych problemów zdrowotnych będących skutkiem nadmiernej wagi.

DETEKTYW MALTON KONTRA ZBRODNIA
PROGRAM KRYMINALNY PRODUKCJI WŁASNEJ
PREMIERA – sezon 2.
Od 2 sierpnia do 6 września w niedziele o 21:00

„Detektyw Malton kontra zbrodnia” to seria kryminalna prowadzona przez Jackie Malton, byłą detektyw Scotland Yardu i jedną z pierwszych kobiet należących do „Flying Squad” – grupy specjalnej zajmującej się walką z rozbojami. Detektyw Malton była również inspiracją dla postaci DCI Jane Tennison, granej przez Helen Mirren, w wielokrotnie nagradzanym dramacie „Główny podejrzany” napisanym przez Lyndę La Plante.

W programie Jackie na nowo przeanalizuje słynne brytyjskie śledztwa, wykorzystując przy tym akta
zdobyte dzięki swoim kontaktom oraz wiedzę ekspertów, policjantów i detektywów, którzy przyczynili się do rozwiązania tych spraw.

W 1. odcinku sezonu detektyw Malton ponownie bada pierwszą sprawę porwania dla okupu i morderstwa w brytyjskiej historii kryminalnej. Pracujący nad tą sprawą detektywi odkryli
nieprawdopodobną pomyłkę porywaczy przy wyborze swojej ofiary.

PRZEPIS NA ZEMSTĘ
W niedzielę 16 sierpnia od 22:00 (dwa odcinki)

„Przepis na zemstę” opowiada historie kobiet, które w pomysłowy i dramatyczny sposób mszczą się na swoich kłamiących i zdradzających partnerach. Cienka granica oddziela miłość i nienawiść, a kiedy zostanie przekroczona, to majątek, godność, a nawet ciało zdradzającego mężczyzny stają się dobrym i usprawiedliwionym celem.

Jedna z historii dotyczy seryjnego oszusta o imieniu Donessa, który zaplątał pięć kobiet, w tym swoją żonę, w sieć oszustw i zdrad. Kiedy kobieta odkrywa zdjęcia innych w telefonie męża, dzwoni do każdej z jego kochanek i razem obmyślają plan, jak ukarać niewiernego mężczyznę. Jedna z nich, pod pretekstem romantycznego spotkania, zwabia go do miejscowego motelu. Po związaniu Donessy, pozostałe kobiety wpadają do pokoju, by się z nim skonfrontować. Wkrótce, jedna z nich traci kontrolę i jej zemsta przekracza wszelkie granice.

BRANDON – OTYŁY SZESNASTOLATEK

W sobotę 1 sierpnia o 20:00

W wieku 16 lat, Brandon Bennett ważył 411 funtów (ponad 185 kilo) i jego ciało było niczym tykająca bomba zegarowa. Ze względu na swoją chorobliwą otyłość, nastolatek z Houston cierpiał z powodu szeregu poważnych problemów medycznych, które zagrażały jego życiu. Były to między innymi: ostry bezdech senny, wysokie ciśnienie krwi i ryzyko zachorowania na cukrzycę. Po wielu bezskutecznych dietach, Brandon postanowił poddać się operacji zmniejszenia żołądka, która miała pomóc mu schudnąć.

Godzinny film dokumentalny ukazuje zmagania Brandona z fizycznym, psychicznym i społecznym dostosowaniem się do nowej figury. Jesteśmy świadkami niesamowitej operacji, którą Brandon musi przejść, by pozbyć się resztek swojego dawnego ciała.

Dokument zwraca uwagę na temat epidemii otyłości wśród nastolatków i poważnych problemów zdrowotnych będących skutkiem nadmiernej wagi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *