Sierpień na kanale CBS Reality

W tym miesiącu CBS Reality zaprasza na nowe odcinki 6. sezonu serialu dokumentalnego „Na miejscu zbrodni”, w którym autorzy serii wracają na miejsca najbardziej zagadkowych zbrodni i towarzyszą policyjnym detektywom, którzy analizują ślady i wskazówki starając się schwytać mordercę.

 

Również w sierpniu na kanale CBS Reality będzie można oglądać kontynuację 3. sezonu serialu dokumentalnego „Historie z celi śmierci”, a w nim historie morderców skazanych na najwyższy wymiar kary, oraz nowe odcinki 1. sezonu serialu  „Bliźniacze zło”, przedstawiającego dziwny i fascynujący świat bliźniąt popełniających zbrodnie.

 

 

BLIŹNIACZE ZŁO

Sezon 1. 

Nowe odcinki w każdy poniedziałek o 21:00

Seria „Bliźniacze zło” rzuca światło na dziwny i fascynujący świat bliźniąt, ich sekretny język, którym się porozumiewają, oraz na ich identyczną powierzchowność. Program analizuje także pogłoski mówiące, o tym, że bliźniacy potrafią odczuwać ból rodzeństwa, czy fakt, że gdy jeden z bliźniaków schodzi na złą drogę, ten drugi staje się jeszcze gorszy.

Seria pokazuje, że są na świecie bliźniaczki, które sypiają z mężami swych sióstr, potrafią wrobić je w morderstwo, ukraść ich tożsamość, a na koniec powstać z martwych.

HISTORIE Z CELI ŚMIERCI

Sezon 3.

Nowe odcinki w każdy wtorek o 21:00

W każdym odcinku serialu dokumentalnego „Historie z celi śmierci” przedstawiona jest zbrodnia, za popełnienie której sprawca skazany został na karę śmierci. Niektóre z opowieści osadzonych mogłyby stanowić kanwę thrillera kryminalnego.

Wszystkie opisane sprawy są prawdziwe i podają w wątpliwość niezliczone mity i przekonania dotyczące kary śmierci i amerykańskiego systemu sprawiedliwości.

Narratorką serii jest Susan Sarandon. Aktorka wciela się w postać Heleny Prejean, siostry zakonnej z Luizjany, która pełni posługę w celi śmierci i opowiada się za zniesieniem kary śmierci.

NA MIEJSCU ZBRODNI

Sezon 6.

Nowe odcinki w każdą niedzielę o 22:00

Morderstwo zostało popełnione… Wraz ze wzrostem liczby dowodów, narasta dezorientacja. Serial przenosi widzów na miejsce zbrodni, by sami mogli zbadać wszelkie poszlaki. Czy uda im się połączyć fakty i ostatecznie rozwiązać sprawę?

„Na miejscu zbrodni” to połączenie dreszczyku tajemnicy ze wstrząsającym doświadczeniem autentycznych przestępstw. Autorzy serii wracają na miejsca najbardziej zagadkowych zbrodni i towarzyszą policyjnym detektywom, którzy analizują ślady i wskazówki starając się schwytać mordercę.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *