Sierpień na kanale Epic Drama

Sierpniowe propozycje kanału Epic Drama to jak zawsze pakiet atrakcyjnych propozycji programowych, a specjalny cykl Lato serialowych pokus umożliwi szerokiej publiczności nadrobienie zaległości w oglądaniu naszych najlepszych filmów.

 

 

W kręgu zbrodni

Premiera: niedziela 26 sierpnia, godz. 21:00

Rok: 2012

Sezon 1: 3 x 60 min

Twórcy: Guy Burt

Obsada: Rachael Stirling, Julie Graham, Sophie Rundle, Anna Maxwell Martin

Rok 1951. Susan, Millie, Lucy i Jean wracają po wojnie do normalnego życia, utrzymując w tajemnicy rolę, jaką odegrały w zwycięstwie Aliantów w czasie II wojny światowej. Ich praca w tajnej kwaterze wywiadu brytyjskiego w Bletchley Park polegała na łamaniu szyfrów używanych przez Niemców i pozwalała przewidywać ruchy przeciwnika i szybciej wygrać wojnę.

Pewnego dnia Susan słyszy o serii niewyjaśnionych morderstw popełnionych w Londynie i na nowo budzi się w niej duch Bletchley: numery, daty, godziny i linie na mapie łączące miejsca zbrodni pozwalają jej dostrzec w działaniach mordercy wzór, którego nie widzi nikt inny.

Endeavour: Sprawy młodego Morsa

Premiera: sobota 11 sierpnia, godz. 21:00

Rok: 2016

Sezon 3: 4 x 120 min

Twórcy: Colin Dexter, Russell Lewis

Obsada: Shaun Evans, Roger Allam, James Bradshaw, Sean Rigby, Anton Lesser

Endeavour Morse wraca na nasze ekrany po dłuższej nieobecności. W 1967 r. młody detektyw rozwiązuje cztery niezwykle skomplikowane zagadki kryminalne, które staną się sprawdzianem jego możliwości. Jedno śledztwo dotyczy śmierci młodej konduktorki, w innym detektyw musi postawić wszystko na jedną kartę, ścigając po całym Oxfordzie człowieka odpowiedzialnego za śmierć pewnego artysty.

Kolekcja

Zakończenie: niedziela 19 czerwca, godz. 22:05

Rok: 2016

Sezon 1: 8 x 60 min

Twórcy: Oliver Goldstick

Obsada: Richard Coyle, Mamie Gummer, Tom Riley, Max Deacon, Frances de la Tour, Jenna Thiam, Alix Poisson

Paryż, rok 1947. Na gruzach zniszczonego wojną miasta wyrasta modowe imperium, tworzone przez czarującego, ale bezwzględnego Paula Sabine’a. House of Sabine przekracza kolejne granice w powojennym świecie mody, ale za fasadą splendoru i elegancji kryje się mroczna tajemnica, która łatwo może zniszczyć z trudem osiągnięty sukces.

Cykl: Lato serialowych pokus

Od poniedziałku 13 sierpnia, godz. 21:00

Epic Drama zaprasza: teraz każdy ma okazję nadrobić zaległości w oglądaniu naszych najlepszych seriali – od samego początku!

Wieczorami, od poniedziałku do piątku, w sierpniu i wrześniu zaprezentujemy wszystkie odcinki seriali „Rozpustnice”, „Poldark – Wichry losu”, „Prawdziwa historia rodu Borgiów” i „Katarzyna Wielka”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *