Sierpień na kanale Extreme Sports Channel

W tym miesiącu Extreme Sports Channel poleca wyjątkowe wydarzenie specjalne WWE, galę Summer Slam. Dodatkowo, po raz pierwszy w Polsce, widzowie będą mogli oglądać Strelkę, czyli rosyjski klub sportów walki. W sierpniu Extreme Sports Channel zaprasz także na odcinki X-Games i Nitro Circus.

 

Nadchodzi największa impreza lata, a razem z nią niesamowite WWE Summer Slam! John Cena, szesnastokrotny mistrz świata powraca i zmierzy się z Romanem Reignem w jednym z największych wydarzeń w historii WWE.

Nie przegap tej i pozostałych emocjonujących akcji – do zobaczenia już 25 sierpnia o 20:00 tylko na Extreme!

Po lipcowych atrakcjach związanych z ekscytującymi zawodami X-Games, w sierpniu pokażemy zupełnie nowe rozgrywki.

Tegoroczne X-Games Aspen możesz obejrzeć w soboty o 13:00, a tuż po nich letnie zawody w Minneapolis. Najlepsze gwiazdy sportów akcji z całego świata rywalizują o koronę mistrza XGames!

W sierpniu na Extreme pokażemy po raz pierwszy w Polsce Strelkę, czyli rosyjski klub sportów walki. To jeden z najtrudniejszych sportów walki, w którym zwykli ludzie stają do pojedynku z najlepszymi w Rosji zawodnikami MMA.

Do starć dochodzi zwykle na zaimprowizowanych arenach. Nie przegap ani jednego ciosu czy kopnięcia – oglądaj Strelkę w każdy piątek i sobotę o 22:00 wyłącznie na Extreme Sports.

W sierpniu nie zabraknie również Nitro Circus, gdzie jedni z najlepszych sportowców ekstremalnych na świecie przekraczają wszelkie granice i pokazują to, co w sporcie wydaje się niemożliwe! Poczuj ekscytację w każdy dzień powszedni o 11:00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *