Sieci kabloweSport w TV

Odkodowany Extreme Sports w sieci PROMAX

We wrześniu telewizja cyfrowa PROMAX zaprasza wszystkich abonentów do zapoznania się z ramówką kanału Extreme Sports dostępnego zazwyczaj wyłącznie dla posiadaczy pakietu Plus HD.

 

Extreme Sports to pozycja doskonale znana wszystkim miłośnikom adrenaliny i ekstremalnych doznań. Akcja, przygoda czy po prostu ekstremalny styl życia – to bloki programowe w ramach których każdy z widzów znajdzie coś dla siebie. Walki MMA, pojedynki WWE, wyścigi dronów, górskie wyprawy, szalone akrobacje na motocyklach czy wyścigi superszybkich aut to zaledwie wycinek tego co czeka na widzów PROMAX, którzy zdecydują się spędzić czas z bohaterami programów emitowanych na Extreme Sports.

Przypominamy, że w ramach trwającej umowy zawsze istnieje możliwość przejścia na wyższy pakiet telewizji, wystarczy zadzwonić na infolinię 62 735 31 11.

Kanał znajduje się na poz. 314 i będzie odkodowany do końca września 2023.

Więcej informacji można znaleźć na stronie nadawcy https://www.extreme.com/pl/, szczegóły konkursu dostępne są w zakładce „Oglądaj i wygrywaj” https://www.extreme.com/pl/watch-win/.

foto. PROMAX

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *