Sierpień na kanale HISTORY

W sierpniu na HISTORY powraca kultowa seria „Starożytni kosmici” – od 25 sierpnia w każdy wtorek o 21:00 Giorgio Tsoukalos i jego goście analizować będą kontrowersyjną teorię, że istoty pozaziemskie nie tylko wielokrotnie odwiedziły naszą planetę, ale także przyczyniły się do zapoczątkowania naszej cywilizacji. Od 13 sierpnia w czwartki o 22:00 powraca także ceniona przez widzów HISTORY produkcja „Wykute w ogniu”. W najowszym sezonie odpowiadamy na pytanie: kiedy uczestnicy zmierzą się z jurorami? Czas sprawdzić, że znawcy kowalstwa podołają konkursowym zadaniom.

 

Starożytni kosmici
Ancient Aliens 12B
We wtorki o 21:00 od 25 sierpnia na HISTORY
15×60

Twórcy serii „Starożytni kosmici” od lat badają kontrowersyjną teorię, że istoty pozaziemskie od milionów lat odwiedzają Ziemię. Mieli pojawić się u nas już w epoce dinozaurów lub starożytnego Egiptu, lista dowodów zaczyna się od wczesnych rysunków jaskiniowców po współczesne obserwacje latających obiektów w USA.

Każdy odcinek tej popularnej serii HISTORY zawiera szereg pytań, spekulacji, prowokujących kontrowersji, relacji z pierwszej ręki i dyskusji na temat teorii, jakie narosły wokół tego tematu od przez lata. Czy inteligentne istoty z kosmosu odwiedziły Ziemię tysiące lat temu?

Wykute w ogniu: pokonać mistrza
Forged in fire: Beat the judges
W czwartki o 22:00 od 13 sierpnia na HISTORY

Najczęściej zadawanym pytaniem fanów programu jest: „Kiedy uczestnicy zmierzą się z jurorami?”. Teraz spełniamy ich życzenie. W każdym z godzinnych odcinków najznakomitsi kowale z całego kraju dostaną niepowtarzalną okazję, by spróbować swych sił przeciwko arbitrom „Wykutych w ogniu” i zawalczyć o najwyższą stawkę!

Najpierw płatnerze będą musieli dowieść, że są godni tego, by stanąć w szranki z mistrzami i wezmą udział w serii zadań, które – stopniowo eliminując słabszych – wyłonią najlepszego z nich. Na koniec dwaj kowale, uczestnik i jeden z jurorów, będą mieli za zadanie wykuć ostrze, które następnie zostanie ocenione i przetestowane. Jeśli uczestnikowi uda się pokonać mistrza, zdobędzie 10 tysięcy dolarów i zasłużony powód do dumy!

Amerykańscy zbieracze
American Pickers S16
W poniedziałki o 19:05 od 17 sierpnia na HISTORY
24×60

Amerykańskie miasteczka i boczne drogi pełne są skarbów czekających na to, aż ktoś je odkryje. Do tych cennych reliktów przeszłości, ukrytych na wysypiskach śmieci oraz w stodołach i garażach, dotrzeć mogą tylko eksperci i tylko oni wiedzą, jak zbić majątek na starociach.

Amerykańscy Zbieracze to serial poświęcony najbardziej utalentowanym „łowcom skarbów” z USA, Mike’owi Wolfe’owi – właścicielowi firmy Antique Archeology – i jego biznesowemu partnerowi Frankowi Fritzowi. Poszukują oni przedmiotów o wartości historycznej i kolekcjonerskiej, o których ich właściciele dawno już zapomnieli. Na swojej drodze spotykają różnych ludzi, których historie dają wyobrażenie o przeszłości Stanów Zjednoczonych i amerykańskim stylu życia.

Klątwa Wyspy Dębów
Curse of Oak Island s. 7 (reversion)
Codziennie o 18:10 od 9 sierpnia na HISTORY
23×60

Najnowszy sezon przebije wszystkie poprzednie – Rick, Marty i ich zespół powracają na Wyspę Dębów z jeszcze większą determinacją, zasobami i nowoczesną technologią. Zdaje się, że nic nie powstrzyma ich przed rozwiązanie tajemnicy wyspy, która pozostaje nieodgadniona od ponad 200 lat.

Tym razem bracia pełne wsparcie właściciela ziemi, Toma Nolana, syna zmarłego Freda Nolana, dzięki czemu zyskali niespotykany dostęp do nowych obszarów wyspy. Mają nadzieję, że to przyniesie im odpowiedzi… i skarb.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *