MediaZapowiedzi TV

Sierpień na kanale Lifetime

W telewizji Lifetime od 1 sierpnia obejrzymy Domy jak z bajki a także poznamy kulisy Afery Clintona. Od piątku, 23 sierpnia wyruszymy w podróż śladami sześciu par w których zakochani pochodzą z dwóch różnych światów w programie Małżeństwo warte miliony. Przekonamy się, że to co na pozór może wydawać się dla niektórych spełnieniem marzeń, w rzeczywistości będzie wymagało wypracowania kompromisu przez obie strony.

 

 

 DOMY JAK Z BAJKI

Od poniedziałku do piątku, od 1 sierpnia od 18:00 w Lifetime

DOMY ZA GRUBE MILIONY
Million Dollar Listing

Cykl opowiadający o życiu najmłodszych, najbardziej wziętych i najbardziej agresywnych agentów nieruchomości w Los Angeles, którzy zarabiają fortuny na handlu wartymi miliony dolarów posiadłościami w najbardziej ekskluzywnych dzielnicach: Hollywood, Malibu i Beverly Hills.

REZYDENCJE GWIAZD
Celebrity House Hunting

Znane osoby szukające pięknych posiadłości – o tym właśnie jest program “Rezydencje gwiazd”. Co tydzień będziemy towarzyszyć sławnej parze szukającej pięknego i stylowego domu. Najpierw pokażemy dotychczasowe domy naszych bohaterów i poznamy powody, dla których chcą się przeprowadzić. Potem – wyruszamy na łowy.

Para obejrzy trzy domy, będzie dyskutować o ich wadach i zaletach. Widzowie będą się zastanawiać, jakiego wyboru dokonają celebryci. Czy Vanilla Ice może zafundować sobie dom na plaży? Czy Denise Richards naprawdę potrzebuje szafy wnękowej o powierzchni stu metrów kwadratowych? Czy Tom Arnold potrafiłby żyć bez sali kinowej na pięćdziesiąt osób?

MAŁY DOM, DUŻE MOŻLIWOŚCI
Tiny House Nation

John Weisbarth i Zack Giffin w programie Mały dom, duże możliwości udowodnią, że na małej przestrzeni da się zrealizować nawet najbardziej śmiałe marzenia mieszkalne. Czasem będzie to wymagało zastosowania nowych technologii, a czasem po prostu świetnego planu, ale dla tej dwójki pasjonatów ewidentnie nie ma rzeczy niemożliwych.

Kto by pomyślał, że kanapa może być jednocześnie biurkiem, stołem, łóżkiem, szafą, schowkiem na garnki, mieć wbudowane głośniki, włącznik światła, klimatyzację i cokolwiek jeszcze przyszłemu właścicielowi podpowie wyobraźnia. Grająca ściana, ruchoma drabina, duże okna, mikro taras – wszystko bardzo funkcjonalne, wytrzymałe i szyte na miarę marzeń.

WIELKIE POSZUKIWANIA MAŁYCH DOMÓW
Tiny House Hunting 

W nowej serii programu śledzimy poczynania agentów nieruchomości pomagających parom znaleźć idealny domek niewielkich rozmiarów. Od całorocznego domu w Górach Skalistych po domek letniskowy na Florydzie.

Potencjalni nabywcy zobaczą trzy różne miejsca do zamieszkania i zdecydują, które odpowiada im najbardziej. Trzynaście półgodzinnych odcinków ukazuje polowanie na zupełnie nowy, wymarzony dom, który mimo niewielkich rozmiarów zapewnia świetne warunki do życia.

AFERA CLINTONA
The Clinton Affair
W czwartek, 8 sierpnia o 21:00 w Lifetime
6×60’

W styczniu 2018 roku minęło 20 lat od wszczęcia drugiej w historii Stanów Zjednoczonych procedury impeachmentu. Dzisiaj żyjemy już w kolejnym wieku, który przyniósł ze sobą rewolucyjne zmiany kulturowe. Inaczej jest też postrzegana ujawniona w 1998 roku afera Clinton-Lewinsky.

Sześcioodcinkowy serial autorstwa Alexa Gibneya, filmowca dokumentalisty uhonorowanego Oscarem, koncentruje się na niezwykłej sekwencji wydarzeń, stanowiących ważny element amerykańskiej tożsamości. To kronika potężnego spisku prawicy przeciwko Clintonom i intrygi personelu prezydenta przeciwko Monice Lewinsky. To również historia Amerykanów podzielonych według preferencji politycznych, ale i rozdartych wewnętrznie – skwapliwie potępiających postępowanie prezydenta i stażystki, ale z ciekawością obserwujących rozwój wypadków.

Seks, władza, pieniądze, sekrety, kłamstwa, zdrada i wojna ideologiczna – wszystko to składa się na obraz, który wciąga widza niczym rasowy polityczny thriller. Producenci uzyskali wyłączny dostęp nie tylko do Moniki Lewinsky, jej rodziny oraz jej dokumentów prawnych, ale również do kilku innych głównych bohaterów ówczesnych wydarzeń.

MAŁŻEŃSTWO WARTE MILIONY
Marrying Millions
W piątki, od 23 sierpnia o 21:00 w Lifetime
10×60’

Program śledzi losy sześciu par planujących zalegalizowanie swoich związków. Problem w tym, że zakochani pochodzą z dwóch różnych światów. Przeciętni ludzie nagle trafiają do środowiska bogaczy, pełnego luksusu, ekstrawaganckich doświadczeń i egzotycznych podróży.
Na pozór takie życie wydaje się spełnieniem marzeń, ale rzeczywistość weryfikuje ten pogląd. W drodze do ołtarza obie strony muszą pójść na kompromis, by pogodzić dzielące ich różnice i odnaleźć się w kompletnie nowym otoczeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *