MediaPolsatZapowiedzi TV

Sierpień na kanale Crime+Investigation Polsat

W sierpniu telewizja Crime+Investigation Polsat prezentuje nowe odcinki w cyklu Mroczne Sekrety Ameryki. Poznamy lepiej zmarłego w 2017 roku seryjnego mordercy Charlesa Mansona w programach Potwór w ludzkiej skórze i Spowiedź Charlesa Mansona. Od 16 sierpnia wkroczymy za mury największego w Polsce więzienia typu zamkniętego, Kryminału Wronki, aby poznać historię osadzonych, pracowników służby więziennej a także samego obiektu.

 

 

Cykl “MROCZNE SEKRETY AMERYKI” – NOWE ODCINKI

W środy, od 7 sierpnia o 21:00 w Crime+Investigation Polsat

NASTOLETNIA ZABÓJCZYNI
Secret Life of a Gang Girl: The Untold Story
W środę, 7 sierpnia o 21:00 w Crime+Investigation Polsat

Czy za eskalacją przemocy wśród członków gangów stoją media społecznościowe? Na ile internetowe spory przenoszą się na rzeczywistość i nierzadko kończą strzelaniną?

W tym odcinku na przykładzie burzliwego życia i tragicznej śmierci nastoletniej zabójczyni z chicagowskiego gangu, bardzo aktywnej w mediach społecznościowych, Elizabeth Vargas bada, czy na tego rodzaju portalach można doszukać się ukrytego wzorca zachowań typowego dla członków gangów, który pozwoliłby na zidentyfikowanie potencjalnych zagrożeń w rzeczywistym świecie.

MORDERSTWO NA MANHATTANIE
Murder at Soho House
W środę, 14 sierpnia o 21:00 w Crime+Investigation Polsat

Odnosząca sukcesy projektantka kostiumów kąpielowych zostaje znaleziona martwa w pokoju hotelowym na Manhattanie.

Wszystko wskazuje na to, że sprawcą zabójstwa jest chłopak ofiary, żyjący z funduszu powierniczego. Jednak wraz z postępującym śledztwem policja odkrywa mroczną historię rodzinną mężczyzny.

SEKS NA SPRZEDAŻ
Sex for Sale
W środę, 21 sierpnia o 21:00 w Crime+Investigation Polsat

W tym odcinku Elizabeth Vargas bada wewnętrzne mechanizmy nowej odmiany usług seksualnych, która by zaspokoić potrzeby erotyczne klientów, ale też ich pragnienie bliskości i intymności, posługuje się Internetem.

Dokument ujawnia preferencje, obowiązujące zasady i tajemnice tej branży, a czyni to przedstawiając dokładne portrety osobowościowe ludzi oferujących usługi seksualne przez Internet. Osoby zajmujące się tą działalnością opowiedzą w jaki sposób stała się ich źródłem utrzymania.

Cykl “MORDERSTWA MANSONA”

9-10 sierpnia o 21:00 w Crime+Investigation Polsat

POTWÓR W LUDZKIEJ SKÓRZE
Very Scary People: Manson
W piątek, 9 sierpnia o 21:00 w Crime+Investigation Polsat
2×60’

Charles Manson już jako dziecko był niegrzecznym chłopcem, który wyrósł później na nastoletniego złodzieja i bezwzględnego oprawcę osadzonego przez ponad połowę życia za kratami. Swój urok i siłę perswazji wykorzystywał do szerzenia zła.

W odcinku poznamy szczegóły makabrycznych ataków za którymi stoi i dowiemy się w jaki sposób Manson był w stanie namówić swoich popleczników do zabijania niewinnych.

SPOWIEDŹ CHARLESA MANSONSA
Manson Speaks: Inside the Mind of a Madman
W sobotę, 10 sierpnia o 21:00 i 22:45 w Crime+Investigation Polsat
2×90’

W oparciu o niedawno zdobyte nagrania wypowiedzi Charlesa Mansona, emerytowany detektyw Cliff Shepard i badacz Charlie Cook próbują powiązać pewne niewyjaśnione zabójstwo z tym skazanym mordercą i jego bandą.

KRYMINAŁ WRONKI
Wronki Prison
W piątki, od 16 sierpnia o 22:00 w Crime+Investigation Polsat
10×30’

Zakład karny we Wronkach jest największym w Polsce więzieniem typu zamkniętego. Za jego murami przebywają osadzeni mordercy, złodzieje, gwałciciele i recydywiści.

Program uchyla rąbka tajemnicy tego jak wygląda codzienne życie w więzieniu przez pryzmat osób odsiadujących wyroki.

Historie skazanych i pracowników służby więziennej są okraszone historią samego obiektu, który istnieje od 1894 roku i w przeszłości przetrzymywał wielu znanych więźniów politycznych a także był miejscem wykonywania kary śmierci.

NOCNY PATROL
Live PD: Police Patrol S7
W niedziele, od 25 sierpnia o 19:00 w Crime+Investigation Polsat
14×30’

Każdej nocy tysiące policjantów patroluje ulice miast i miasteczek Ameryki. Sześć kamer w piątkowy wieczór towarzyszy funkcjonariuszom prawa w ich pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *