Komedie na lato od TNT

Amatorów komedii czekają w sierpniu weekendy pełne najzabawniejszych filmów lat 80., 90. oraz pierwszej dekady XXI wieku. Widzowie TNT zobaczą popisy popularnych komików, takich jak Adam Sandler, Dan Aykroyd czy Chevy Chase.

 

 

Komedie akcji, komedie romantyczne, czarne komedie – w sierpniowe weekendy TNT zaprezentuje kilka najzabawniejszych produkcji wszechczasów. Wśród nich znajdzie się film „Bogate biedaki”. Jed Clampett (Jim Varney) niespodziewanie zostaje milionerem i postanawia wraz z rodziną wynieść się Arkansas i zamieszkać w luksusowej rezydencji w Beverly Hills. Naiwni przybysze szybko stają się celem chytrych oszustów.

W „Agencie z przypadku” sfrustrowany sprzedawca artykułów sportowych Buck Yuen (Jackie Chan) ma już dość swojej nudnej pracy i marzy o życiu pełnym ekscytujących przygód. Pewnego dnia bohater zyskuje sławę, przypadkowo udaremniając rabusiom napad na bank. Od tego momentu jego codzienność zmienia się diametralnie.

Zrównoważony biznesmen Dave Buznick (Adam Sandler) zostaje posądzony o nadmierną nerwowość po niefortunnych wydarzeniach, do których doszło podczas jego lotu samolotem. Skierowany na terapię bohater filmu „Dwóch gniewnych ludzi” poznaje ekscentrycznego doktora Buddy’ego Rydella (Jack Nicholson), który okazuje się mieć bardzo oryginalną technikę pracy z pacjentami.

W czasach Zimnej Wojny dwóch nieudolnych amerykańskich pracowników rządowych z komedii „Szpiedzy tacy jak my” zostaje wysłanych do ZSRR. Przekonani, że odgrywają kluczową rolę w konflikcie między państwami, Austin Millbarge (Dan Aykroyd) i Emmett Fitz-Hume (Chevy Chase) w rzeczywistości są jedynie przynętą, a ich tajną misją jest odwrócić uwagę służb radzieckich od prawdziwych agentów.

Plan emisji:

W weekendy sierpnia

04.08, godz. 11:15 – Bogate biedaki

04.08, godz. 17:25 – Agent z przypadku

11.08, godz. 09.40 – Dwóch gniewnych ludzi

25.08, godz. 13:05 – Szpiedzy tacy jak my

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *