Sierpień na kanale Polsat JimJam

W sierpniu Polsat JimJam zaprasza na polską premierę serii do nauki angielskiego „Timmy uczy i bawi”, której bohaterem jest uwielbiany przez wszystkie dzieci baranek Timmy.

 

 

W nadchodzącym miesiącu Polsat JimJam poleca również premierę 6. sezonu serialu „Strażak Sam”, a ponadto maratony z serialem „Dinopociąg”dziewczęce popołudnia z „My Little Pony: Przyjaźń to    magia”, „Truskaweczką”, „Kropką.” i „Zuzią”, cykl edukacyjny z bohaterami bajek „Timmy uczy i bawi”, „Badanamu”„Messy jedzie do Okido” i „Hugo, co to znaczy”, a także spotkania z codziennymi bohaterami. W tym czasie na antenie spotkamy ciuchcie ze „Stacyjkowa”„Strażników miasta” „Strażaka Sama”.

W sierpniu codziennie o 7:35 i 18:00 zapraszamy także na Filmowe poranki i wieczory.

PREMIERA: TIMMY UCZY I BAWI
Od 1 sierpnia codziennie
o 10:16 i 14:16 (po dwa odcinki)

W sierpniu zapraszamy do nauki angielskiego razem z barankiem Timmym! Timmy, doskonale znany wszystkim dzieciom, to rezolutny i pełen energii przedszkolak, który każdego dnia uczy się czegoś nowego. Przygody baranka oraz innych zwierzątek są pozbawione przemocy i pokazują najmłodszym jak ważna jest praca w grupie, pomaganie sobie nawzajem i posiadanie przyjaciół. Tym razem baranek powraca w nowej odsłonie, dzięki której dzieci bawiąc się mogą uczyć się słówek po angielsku.

W każdym odcinku maluchy poznają podstawowe słownictwo, np. kolory tęczy czy zwierzątka mieszkające w dżungli. Dla ułatwienia każde nowe słówko przedstawiane jest za pomocą ilustracji, której towarzyszy podpis. Jego wymowa zostaje również powtórzona wyraźnie kilka razy. Każdy odcinek ma także taką samą strukturę, która porządkuje i utrwala wprowadzane słównictwo. Seria została wyprodukowana przez British Council – instytucję specjalizującą się w nauczaniu języka angielskiego i promowaniu brytyjskiej kultury, we współpracy z wytwórnią filmów animowanych, Aardman Animations.

PREMIERA: STRAŻAK SAM s.6
Od 1 sierpnia codziennie
o 7:05, 17:28 i 20:34 (po dwa odcinki)

Serial, którego akcja toczy się w miasteczku Pontypandy, opowiada o przygodach dzielnego Strażaka Sama, który spieszy na pomoc swoim przyjaciołom i kolegom po fachu w wielu niebezpiecznych sytuacjach. Kiedy tylko zabrzmi syrena pożarowa, Strażak Sam i jego załoga są gotowi, by nieść pomoc zarówno na lądzie, jak i morzu.

Samochodami strażackimi lub helikopterem, Sam wraz z drużyną pędzą na ratunek. Niezależnie od tego, czy chodzi o gaszenie pożarów, ratowanie ze skalnych osuwisk lub poradzenie sobie z niebezpiecznym ładunkiem, Strażak Sam jest zawsze na służbie!

MARATONY Z SERIALEM DINOPOCIĄG
Od 1 sierpnia codziennie od 11:30 (po trzy odcinki)

Mały tyranozaur o imieniu Bratek, wraz z przybraną rodziną pteranodonów, wyruszają na niezwykłe wyprawy Dinopociągiem, podczas których poznają wiele gatunków dinozaurów żyjących w różnych erach i uczą się nowych faktów o tych fascynujących stworzeniach.

Dinopociąg przejeżdżając przez tunel czasu zabiera ich w różne okresy ery mezozoicznej – trias, jurę i kredę. Bratek z dziecięcą ciekawością odkrywa różnice występujące pomiędzy poszczególnymi gatunkami. Jego zainteresowanie wynika po części z faktu, że sam wychowuje się w rodzinie, która reprezentuje inny gatunek niż on.

DZIEWCZĘCE POPOŁUDNIA Z MY LITTLE PONY: PRZYJAŹN TO MAGIA, TRUSKAWECZKĄ, KROPKĄ I ZUZIĄ
Codziennie od 15:00

Każdego dnia POLSAT JimJam zaprasza na spotkania z bohaterami bajek uwielbianych zwłaszcza przez wszystkie dziewczynki: „My Little Pony: Przyjaźń to magia”, „Truskaweczki”, „Kropki.” oraz „Zuzi”.

CODZIENNI BOHATEROWIE
Codziennie od 16:40

W sierpniu zapraszamy wszystkich najmłodszych na spotkania z bohaterami ulubionych bajek:

Stacyjkowo
Stacyjkowo – Zdobywcy odznak
Strażnicy Miasta
Strażak Sam

ZAPRASZAMY DO NAUKI Z POLSAT JIMJAM
Codziennie od 10:05 do 11:00 oraz od 14:00 do 15:00

W sierpniu zapraszamy do wspólnej nauki i zabawy. W tym miesiącu na wszystkich małych widzów czeka nowa seria edukacyjna do nauki języka angielskiego – „Timmy uczy
i bawi”.

W nauce angielskiego pomogą również bohaterowie serii „Badanamu”. W cyklu edukacyjnym maluchy rozwikłają także zagadki, które kryje nasz świat oraz znajdą odpowiedzi na najbardziej filozoficzne pytania wraz z bohaterami bajek „Messy jedzie do Okido” i „Hugo, co to znaczy?”.

FILMOWE PORANKI I WIECZORY
Codziennie o 7:35 i 18:00

Codziennie rano i wieczorem zapraszamy na seanse z bajkami:

Bob Budowniczy – filmy
My Little Pony – filmy
Tomek i przyjaciele – filmy
Heidi
Kredki z Kolorkowa
Flipper i Lopaka
Roztańczona Angelina: Rejs
Agelina Ballerina: Tańcząca Królewna
O czym szumią wierzby
Czwarty Król
Timmy ratownik
Świąteczna niespodzianka Timmy’ego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *