Znakomite wyniki oglądalności 20. Mazurskiej Nocy Kabaretowej w TV Puls

Transmisja na żywo 20. Mazurskiej Nocy Kabaretowej w TV Puls (sobota 7 lipca br.) zgromadziła przed telewizorami średnio 732 tys. widzów. Przełożyło się to na 6,16 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów i aż 7,39 proc. wśród widzów telewizji naziemnej. Średni czas jaki oglądający TV Puls spędzili w tym czasie przed telewizorami wyniósł 43 minuty. W grupie rozliczeniowej emisja osiągnęła 4,71 proc. SHR (AMR 214 tys.).

 

 

W czasie emisji Mazurskiej Nocy Kabaretowej TV Puls znalazła się wśród liderów w grupie widzów telewizji naziemnych 4+, osiągając wynik 6,86 proc. SHR (w All 4+ 5,72 proc.).

Powtórkę transmisji w TV Puls oglądało niemal 643 tys. widzów, co przełożyło się na 6,57 proc. udziału w rynku telewizyjnym (All 4+). Wśród widzów telewizji naziemnej, w grupie rozliczeniowej, emisja osiągnęła aż 10,03 proc. SHR% (All 16-49 DVBT)!

Przynajmniej przez 1 minutę premierową transmisję śledziło 3,1 mln osób, natomiast niedzielną powtórkę – niemal 2,9 mln widzów (All 4+).

– TV Puls już drugi rok z rzędu transmitowała Mazurską Noc Kabaretową, która dołączyła do naszej najlepszej rozrywki. Tegoroczna, jubileuszowa edycja obfitowała w wiele niespodzianek, wystąpiły jak zawsze znakomite kabarety. To kolejne na naszej antenie – po ubiegłotygodniowej „Wielkiej zabawie TV Puls w Dolinie Charlotty” – duże widowisko na żywo, które odnotowało doskonałe wyniki oglądalności, szczególnie biorąc pod uwagę tak trudny okres jak Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Konkurencja była ogromna, ale nasza oferta się obroniła. A to nie koniec, ponieważ na tegoroczne wakacje szykujemy kolejne widowisko w TV Puls  powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Zarządu Telewizji Puls.

W tym roku na mazurskiej scenie wystąpili: Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru-MruKabaret pod Wyrwigroszem, Paranienormalni, Artur Andrus, Grupa MoCarta, formacja Fair Play Crew, Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn i Grzegorz Dolniak, a w roli prowadzących:Marcin Wójcik (Ani Mru-Mru) i Robert Górski (Kabaret Moralnego Niepokoju).

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Kierownictwo muzyczne: Marcin Partyka

Mazurska Noc Kabaretowa to jedna z największych imprez rozrywkowych w Polsce. Od 20 lat gromadzi miliony widzów przed telewizorami i tysiące na widowni, stając się liderem na rynku letnich wydarzeń kulturalnych w Polsce. Nie ulega wątpliwości, że impreza ta czyni z Mazur letnią stolicę dobrego humoru, a fakt, że kabareton na żywo emituje TV Puls powoduje, że amfiteatr nad mrągowskim jeziorem Czos staje się jednym z bardziej znanych miejsc na mapie turystycznej Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *