DVB-TMediaZapowiedzi TV

Sierpniowe nowości i powroty w telewizji WP

Sierpniowe nowości i powroty w telewizji WP. Niedzielne przedpołudnie uświetnią dwie premierowe pozycje skierowane do kobiet.

 

 

 

 

Pasmo dla kobiet, Niedziela, od 22.07

Niedzielne przedpołudnie uświetnią dwie premierowe pozycje skierowane do kobiet.

„I tak się pobierzemy”, 11.00

Jak powiedzieć swojej rodzinie, że chcę wziąć ślub z osobą tej samej płci? Jak wyperswadować bliskim, że ślub z Żydem nie jest niczym złym? Trzy pary – wszystkie szaleńczo w sobie zakochane – postanawiają pobrać się mimo zdecydowanego sprzeciwu rodziny i przyjaciół. Czy będą potrafili przezwyciężyć uprzedzenia wynikające z różnic rasowych, religijnych, klasowych, czy odmiennych preferencji seksualnych? W ciągu ośmiu odcinków pary planują swoje śluby, w tym czasie starają się także zbliżyć do siebie podzielonych bliskich. Czy przetrwają do wesela? Czy na uroczystości pojawią się ich rodziny i przyjaciele?

„Z teściową do ślubu”, 10.00

Zorganizować ślub samemu, czy powierzyć to swojej matce? Matce, a może teściowej? Jedno jest pewne – takie przygotowania nie będą przebiegały bez komplikacji. Do spięć będzie dochodziło dosłownie na każdym kroku!

„Dzieci, które zabijają”, Poniedziałek – Wtorek, 21.00, od 23.07

Czy moje dziecko jest zdolne do zabójstwa? Co może skłonić nieletnich do popełniania przestępstw? Seria oparta na faktach i analizach materiałów policyjnych. Jest próbą stworzenia profilu dzieci, które popełniły zbrodnie. Co skłania je do takich czynów? Nienawiść, chęć wstąpienia do gangu czy problemy w rodzinie? Każdy przypadek z serii ujawnia motywacje nieletnich bohaterów i metody popełnienia zbrodni.

 

Maraton „Ucha prezesa” – Sobota, od 28.07, od 14.00 do 16.00

Ucho Prezesa na bis, na życzenie widzów! Tylko w Telewizji WP! Zaczynamy od 3. sezonu. „Ucho Prezesa” to satyryczno-komediowa produkcja dla Showmax stworzona przez Roberta Górskiego, znanego z „Kabaretu Moralnego Niepokoju”. Wśród obsady spotkamy również znane twarze polskiej plejady gwiazd, m.in. Michała Żebrowskiego, Cezarego  Pazurę, Agnieszkę Pilaszewską i Cezarego Żaka. Każdy odcinek to nawiązanie do gorącego życia polskiej sceny politycznej, ukazanej w krzywym zwierciadle.

Pasmo filmowe – Piątki o 20.00, Soboty o 22.00

Niezmiennie, w piątkowe i sobotnie wieczory zapraszamy do Telewizji WP po porządną dawkę filmowych emocji!

Pozycja obowiązkowa, czyli Robert de Niro, w filmie „Co jest grane” zagra zdesperowanego producenta  filmowego, który stawia czoła problemom w życiu osobistym i zawodowym. U jego boku niezawodni Bruce Willis i Sean Penn.
Polecamy również łapiący za serce, dramat historyczny „Dzieci z Jedwabnego Szlaku” – historia upamiętniająca dzieje dzieci osieroconych w Chinach w wyniku wojny z Japonią. Te i wiele innych propozycji, jak „Na linii”, „Poszukiwana Sarah P.”, „Szkolne porachunki”, których nie można przegapić!

Telewizja WP jest dostępna w ramach bezpłatnej telewizji naziemnej, na platformie NC+ (kanał 170) oraz w kablówkach m.in.: UPC (158/116), Vectra (128), Multimedia (38), Netia (30), Inea (28), Toya (17) i wiele innych.

Bogata i interesująca oferta programowa sprawia, że wyróżniamy się wśród naszej konkurencji. Oferta Telewizji WP to przede wszystkim: lifestyle, rozrywka, docutainment i filmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *