Sierpniowe środy z polskimi produkcjami AXN

Grupa detektywów amatorów, która przy pomocy nowych technologii próbuje rozwikłać zagadki kryminalne, tajemnicze zbrodnie w Górach Sowich oraz niewyjaśnione morderstwo na tle wydm i malowniczych krajobrazów półwyspu helskiego. W sierpniu AXN przypomni widzom swoje polskie produkcje kryminalne: Ultraviolet, Znaki i Zbrodnia.

 

 

Ultraviolet to serial opowiadający historię trzydziestoletniej Oli Serafin, którą osobiste przejścia zmusiły do opuszczenia Londynu i powrotu do rodzinnej Łodzi. Pewnej nocy, prowadząc samochód, jest świadkiem tragicznego zdarzenia. Policja uznaje je za samobójstwo i zamyka sprawę, z czym nie zgadza się Ola. Decyduje się znaleźć wyjaśnienie na własną rękę i szuka pomocy w Internecie. Znajduje grupę detektywów amatorów, rozwiązujących sprawy, których nie jest w stanie wyjaśnić policja i przyłącza się do nich. Na ekranie będzie można zobaczyć m.in. Martę Nieradkiewicz, Sebastiana Fabijańskiego, Agatę Kuleszę, Bartłomieja Topę, Marka Kalitę, Magdalenę Czerwińską oraz Michała Żurawskiego.

Pierwszy odcinek serialu Ultraviolet w środę 7 sierpnia o godz. 21:00 w AXN. Kolejne odcinki w środy o 21:00

Znaki to serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w malowniczych plenerach Gór Sowich. W miasteczku Sowie Doły ginie studentka. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Śledztwo podąża w wielu kierunkach, jednak sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi komisarz Trela (Andrzej Konopka), który, by dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku.

Pierwszy odcinek serialu Znaki w środę 7 sierpnia o godz. 22:00 w AXN. Kolejne odcinki w środy o 22:00

W serialu Zbrodnia spokojne życie mieszkańców Półwyspu Helskiego i urlop bohaterów w malowniczej scenerii zostają nieoczekiwanie przerwane przez tajemnicę z przeszłości. Wydarzenia okazują się mieć związek z niewyjaśnionymi morderstwami – wszystko na tle surowych i zapierających dech w piersiach krajobrazów polskiego wybrzeża. Atrakcyjna prawniczka, Agnieszka Lubczyńska (Magdalena Boczarska), która wraz z rodziną wypoczywa nad polskim morzem, odkrywa zwłoki topielca. Śledztwo w tej sprawie prowadzi komisarz „z przeszłością”, Tomek Nowiński (Wojtek Zieliński), który zna Agnieszkę jeszcze z liceum. Ponowne spotkanie bohaterów po latach i sprawa zagadkowych morderstw spowodują, że ich dotychczasowe życie odmieni się diametralnie. Śledztwo komplikuje się, kiedy policja odnajduje kolejne ofiary. Kiedy między dawnymi znajomymi zaczyna rodzić się uczucie, małżeństwo Agnieszki z apodyktycznym mężem (Radosław Pazura) zaczyna przeżywać kryzys.

Pierwszy odcinek serialu Zbrodnia w środę 7 sierpnia o godz. 23:00 w AXN. Kolejne odcinki w środy o 23:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *