Sierpniowe wydanie „Wysokich Obcasów Extra” z Kaliną Jędrusik na okładce i kosmetykiem w prezencie

„Bądź sobą” – co to znaczy? Jak odnieść sukces w męskim świecie? Czy da się żyć bez kłamstwa? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdą się w sierpniowym numerze „Wysokich Obcasów Extra”. Magazyn pojawi się w punktach sprzedaży prasy już jutro, 21 lipca br. i będzie dostępny również z prezentem – naturalnym kosmetykiem pielęgnacyjnym marki Vianek.

 

Bohaterką okładki sierpniowych „Wysokich Obcasów Extra” jest Kalina Jędrusik, legendarna polska aktorka i piosenkarka, znana ze swojej charyzmy i wywoływanych kontrowersji. Jej portret w wydaniu kreśli Katarzyna Surmiak-Domańska. W numerze znajdą się również historie innych, intrygujących kobiet, m.in. kanclerz Niemiec Angeli Merkel, która z doktoratem z chemii kwantowej w kieszeni od ponad 15 lat kreuje światową scenę polityczną. Przez niektórych określana jest mianem najpotężniejszej kobiety świata – pytana o to przez media twierdzi: „być potężnym to tak samo jak być damą. Jeśli musisz zapewniać, że nią jesteś – to nie jesteś”.

Natomiast na pytanie, co znaczy „być sobą”, odpowiedzi szuka Agnieszka Jucewicz w wywiadzie z profesorem Bogdanem de Barbaro, a Dorota Wodecka – rozmawiając z zawodowym szpiegiem – pyta, czy da się żyć bez kłamstwa. W części magazynu poświęconej nauce Olga Woźniak udowadnia, że zwierzęta również świadomie oszukują – i to z tych samych powodów co człowiek.

Prócz tego w sierpniowym wydaniu miesięcznika znajdą się m.in. kulturoznawcza analiza fenomenu disco polo oraz rozmowa Michała Nogasia z poetką Małgorzatą Lebedą. Jej wiersz „tętno: ziemia” ukazał się w „Nadziei”- książce-cegiełce, z której dochód ze sprzedaży wspiera ośrodki pomocy dla seniorów. Egzemplarz można kupić m.in. na Kulturalnysklep.pl  oraz w wersji e-booka na Publio.pl. Więcej o projekcie tutaj.

W nowym numerze „Wysokich Obcasów Extra”, w części poświęconej kulturze ukażą się też m.in. wywiad Wojciecha Staszewskiego z muzykiem, laureatem tegorocznego Paszportu Polityki Błażejem Królem oraz tekst Mai Staniszewskiej o aktorze Liamie Neesonie, który na ekrany polskich kin powróci 7 sierpnia w filmie „Włoskie Wakacje” James’a D’Arcy’ego. W wydaniu nie zabraknie również rekomendacji nowości książkowych, filmowych czy muzycznych oraz kalendarium letnich kulturalnych wydarzeń w Polsce i na świecie. W dziale kariera poruszony zostanie temat tożsamości i roli, którą odgrywamy w pracy, a w sekcji dotyczącej relacji będzie mowa m.in. o szkodliwym wpływie bardzo dobrego seksu. W numerze czytelniczki znajdą również m.in. przegląd modnych kreacji na lato i porady, jak pielęgnować skórę w czasie wakacji.

Sierpniowe „Wysokie Obcasy Extra” pojawią się w punktach sprzedaży prasy 21 lipca br. w cenie 9,99 zł. Numer będzie dostępny także z prezentem – naturalnym kosmetykiem pielęgnacyjnym marki Vianek w cenie 9,98 zł. Magazyn można zamawiać również na Prenumerata24.pl  z bezpłatną dostawą na wskazany adres albo czytać w formie cyfrowej – na Publio.pl bądź pobrać w aplikacji „Wysokie Obcasy Extra”.

Najnowsze wydanie miesięcznika dostępne jest też w ramach wyjątkowej oferty rocznej prenumeraty – od 21 lipca do 19 sierpnia br. 12 numerów czasopisma można zakupić w cenie 89 zł, otrzymując dodatkowo zestaw kosmetyków: krem na dzień i na noc linii Pause 40+ od Barwa Cosmetics oraz książkę Helene Flood „Psychoterapeutka” od Wydawnictwa Agora. Szczegóły tutaj. 

Nowy numer „Wysokich Obcasów Extra” promowany jest w internecie (Wysokieobcasy.plWyborcza.pl, Facebook) oraz w prasie („Gazeta Wyborcza” i jej tygodniki). Działania reklamowe przygotował dział marketingu „Wysokich Obcasów”.

Więcej informacji o „Wysokich Obcasach Extra” można znaleźć w mediach społecznościowych na Facebooku oraz Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *