MediaZapowiedzi TV

Skandale Hollywood od 8 maja w Zoom TV

W tym tygodniu Zoom TV rozpocznie emisję aż trzech fascynujących dokumentów, które są znakiem rozpoznawczym stacji. Pierwszym z nich będzie program Skandale Hollywood, ujawniający najciemniejszą stronę amerykańskiej fabryki snów. Bohaterami pierwszego odcinka będą Chris Farley – amerykański aktor komediowy i gwiazda słynnego show telewizyjnego Saturday Night Live – który skrywał wiele mrocznych sekretów oraz O.J. Simpson – znany amerykański futbolista, kiedyś ikona i idol młodzieży, który okazał się groźnym przestępcą i skandalistą. W kolejnych odcinkach Skandale Hollywood pokażą ciemną stronę prezydenckiej rodziny Kennedych, przybliżą mroczne sekrety Britney Spears oraz żyjącej legendy muzyki pop Madonny.

 

Innymi dokumentalnymi nowościami Zoom TV będą Luksusowe domy nad jeziorem – program przedstawiający dylematy osób kupujących niezwykłe posiadłości zlokalizowane nad wodą – oraz produkcja Moja tajemnicza choroba o najdziwniejszych, zdrowotnych przypadłościach ludzi.

PREMIERA ZOOM TV

Skandale Hollywood

dokument, USA 2014

Program, który ujawnia najciemniejszą stronę amerykańskiej fabryki snów – Hollywood. W pierwszym odcinku poznamy Chrisa Farleya, który zasłynął dzięki swojemu niepowtarzalnemu talentowi komediowemu. Jednak za uśmiechem i aktorskim geniuszem skrywał mroczne sekrety. Problemy z narkotykami i alkoholem doprowadziły do tragicznego końca jego kariery. Bohaterem drugiego odcinka będzie O.J. Simpson – kiedyś amerykańska ikona, idol, znakomity futbolista, aktor i… przestępca. Nikt nie przypuszczał, że O.J. Simpson okaże się kryminalistą i autorem skandali, które przekroczą granice wyobraźni.

środa, 8 maja / 20:00 sezon 1, odcinki 1-2

odcinek 1 – “Chris Farley”

odcinek 2 – “O. J. Simpson”

PREMIERA ZOOM TV

Luksusowe domy nad jeziorem

dokument, Kanada 2018

Czy istnieje równie wymarzone miejsce do życia, jak dom nad jeziorem? Każdy odcinek programu przedstawi potencjalnych kupców niezwykłych posiadłości, którzy marzą o zamieszkaniu z dala od miejskiego zgiełku i koniecznie blisko jeziora. Kupcy zobaczą trzy wyjątkowe domy i będą musieli zdecydować, który z nich wybiorą.

czwartek, 9 maja / 21:00 sezon 1, odcinki 1-2

PREMIERA ZOOM TV

Moja tajemnicza choroba

dokument, Wielka Brytania 2015

Serial dokumentalny o ludziach cierpiących na tajemnicze choroby. Poznamy m.in. historię kobiety odczuwającej ustawiczne zawroty głowy i matki, która z niewiadomych przyczyn mówi z dziwnym, zagranicznym akcentem. Prześledzimy ich trudne losy, wizyty u specjalistów, zabiegi, badania i operacje. Wszystko po to, by ostatecznie odpowiedzieć na pytanie: czy istnieje remedium na tak niespotykane dolegliwości?

wtorek, 7 maja / 20:00 sezon 1, odcinki 1-2

PREMIERA ZOOM TV

Agentki czystości

reality tv, Rosja 2016
reż. Siergiej Primak

Czy młode i seksowne dziewczyny mogą być bohaterkami programu o sprzątaniu? Czemu nie! Nastazja i Julia dokonają prawdziwej rewolucji w domach ludzi, którzy zapomnieli o znaczeniu słowa porządek. Dzięki najnowszej propozycji Zoom TV dwie piękne kobiety nie tylko oswoją innych z odkurzaczem, ale też na dobre pożegnają się z brudem, kurzem i toną niepotrzebnych rzeczy. Nastazja i Julia udowodnią, że przy odrobinie chęci mogą lśnić nawet domy największych bałaganiarzy!

poniedziałek, 6 maja / 20:00 sezon 1, odcinki 3-4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *