Wielkanoc z gwiazdami w Rock Radiu

W czasie Wielkanocy Rock Radio zaprosi słuchaczy na specjalne świąteczne audycje. Na antenie stacji pojawią się słynni kucharze oraz popularni aktorzy, którzy opowiedzą nie tylko o swoich wielkanocnych tradycjach, ale też o ulubionych rockowych utworach.

 

W niedzielę wielkanocną – 21 kwietnia br. od 10:00 do 15:00 gośćmi Jana Bajorka będą Michelle Moran oraz Maciej Kuroń. W audycji „Jajecznica Rock Radia” słynni kucharze będą wymyślać wielkanocne dania ze składników proponowanych przez słuchaczy.

Natomiast w niedzielne popołudnie, w godz. 15:00 – 20:00, stacja zaprosi wszystkich na program „Klasyka Rocka łączy pokolenia”. W audycji Mariusz Stelmaszczyk porozmawia z Grzegorzem Damięckim i jego córką Matyldą oraz Maciejem Orłosiem i jego z synem Antonim, sprawdzając, czy rodzicie i dzieci mają zbliżone poglądy na klasykę rocka.

W Lany Poniedziałek od 10:00 do 15:00 audycję „Poświęcone w Rock Radiu” poprowadzi Michał Żołądkowski. Jego goście opowiedzą o tym. czy musieli w życiu coś poświęcić dla kariery lub miłości. W studiu pojawią się m.in. Jan Peszek, Czesław Mozil i Magdalena Stużyńska. A po południu w wielkanocny poniedziałek zespół Big Cyc zrobi swoisty rachunek sumienia w audycji „7 grzechów głównych!”. Program nadawany od 15:00 do 20:00 poprowadzi Tomasz Miara.

Specjalne audycje Rock Radia są promowane na antenie stacji i na www.rockradio.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *