Sławomir Świerzyński, lider Bayer Full w programie Gwiazdy w Republice

Telewizja Republika zapraszamy na 34. odcinek programu „Gwiazdy w Republice”, którego gościem będzie „cesarz disco polo”, lider i założyciel najstarszego zespołu tego gatunku, Sławomir Świerzyński.

 

 

 

 

O tym, jak udało się mu zrobić zawrotną karierę w Chinach, dlaczego czuje się „ortodoksyjnym Polakiem” i czy zamierza zająć się polityką, już w niedzielę o godz. 10:40 w programie „Gwiazdy w Republice” tylko na antenie TV Republika. 


„Gwiazdy w Republice” to cotygodniowe spotkania Emilii Pobłockiej z osobowościami życia publicznego. Każdy odcinek to interesująca rozmowa z gwiazdami znanymi z różnych dziedzin. Życie i twórczość, ale także bieżące tematy społeczne i kulturalne to główne tematy cotygodniowych rozmów.

Wśród gości znajdą się aktorzy, piosenkarze, politycy, osoby ze świata mediów, sztuki i kultury. Ciekawe przedsięwzięcia, pasje i przede wszystkim ciekawi ludzie! Zapraszamy w każdą niedzielę o godzinie 10:40 do oglądania programu „Gwiazdy w Republice” tylko na antenie Telewizji Republika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *