„Słoneczna Stacja” – wakacyjna akcja Polsatu wyrusza w Polskę!

Jeśli wakacje, to koniecznie ze „Słoneczną Stacją”, która startuje już w sobotę 29 czerwca! Ekipa Telewizji Polsat przez siedem kolejnych weekendów odwiedzi najpopularniejsze kurorty nad polskim morzem i na Warmii. Na wszystkich plażowiczów czekać będzie mnóstwo atrakcji, a relacje ze „Słonecznej Stacji” będzie można oglądać w każdą niedzielę od 7 lipca o godz. 19.30 na antenie Telewizji Polsat. Gospodarzami „Stacji” będzie oczywiście niezastąpiony duet: Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak.

 

Rafał, Ela i ich ekipa zawitają do 7 miast nad polskim morzem oraz na Warmii:

Kołobrzeg (29-30.06.2019),

Ustronie Morskie (06-07.07.2019),

Jarosławiec (13-14.07.2019),

Hel (20-21.07.2019),

Olsztyn (27-28.07.2019),

Jantar (03-04.08.2019)

Stegna (10-11.08.2019).

 

 

W „Słonecznej Stacji” będziemy mówić o bezpiecznych wakacjach oraz aktywnych sposobach na spędzanie wolnego czasu, szczególnie w polskich kurortach. Na miejscu oprócz prowadzących, obecni będą również influencerzy oraz gwiazdy telewizji. Dodatkowo, w ramach Słonecznej Stacji, w każdą sobotę czeka na Was plenerowe kino letnie! Nie zabraknie też atrakcji dla całych rodzin – w specjalnej strefie Plusa i Cyfrowego Polsatu będzie można wziąć udział w turnieju piłkarzyków stołowych, powstanie boisko do siatkówki oraz ścianka wspinaczkowa. W strefie bezpieczeństwa Plusa, ratownicy medyczni będą przeprowadzać profesjonalne szkolenia z udzielania pierwszej pomocy i promować prosty do zapamiętania numer ratunkowy nad wodą 601 100 100, którego znajomość może okazać się bardzo pomocna w sytuacjach zagrażających życiu.

Dzięki wykorzystaniu technologii VR, która przeniesie uczestników szkolenia do wirtualnego świata, doświadczą oni symulacji udzielania pierwszej pomocy jak w realnych sytuacjach. Plażowicze będą mogli też skorzystać ze specjalnej strefy relaksu, w której będą czekały na nich hamaki i leżaki. Partner akcji, PZU zaprasza wszystkich do Strefy Bezpieczeństwa, gdzie Niestraszki zapewnią nie tylko świetną zabawę, ale przede wszystkim będą rozmawiać z dziećmi i rodzicami, jak bezpiecznie spędzić wakacje. Dodatkowo, w specjalnym namiocie PZU Zdrowie, specjaliści będą udzielać porad w zakresie: dietetyki i dermatologii oraz zapraszać na masaż i konsultacje z fizjoterapeutą. Spragnieni aktywnego wypoczynku będą mogli rozpocząć dzień razem z PZU, wspólną zumbą, a zakończyć go relaksacyjną jogą. Wszystko to w ramach projektu Bezpieczne Wakacje z PZU.

Atmosfera jest naprawdę fantastyczna. Pracy jest dużo, tempo czasami zawrotne, ale to dlatego, że mamy do pokazania sporo fajnych rzeczy, które dzieją się przez cały weekend w naszych „miasteczkach”. Oprócz rozmów dotyczących ważnych rzeczy – zdrowia, bezpieczeństwa podczas wakacji, chcemy też zwrócić uwagę na to, co fajne i często sami na własnej skórze testujemy te atrakcje – np. uczymy się jeździć na skuterze wodnym. Mam nadzieję, że pogoda nam dopisze i wspaniale spędzimy razem czas, a pozytywna energia naszego duetu i plażowiczów trafi też do widzów!mówi Elżbieta Romanowska.

Uwielbiam Słoneczną Stację, bo podczas tej akcji możemy w końcu na żywo spotkać się z ludźmi, którzy widzą nas tylko na ekranach telewizorów, możemy porozmawiać, pograć w piłkę siatkową na plaży, spędzić fajnie razem czas. Po raz drugi poprowadzimy tę akcję razem z Elą Romanowską, z którą świetnie mi się współpracuje. Nasz duet ma w sobie mnóstwo energii, którą chcemy zarażać wszystkich plażowiczów. Szykuje się świetna zabawa, dużo atrakcji sportowych, ale też rozmów o bezpieczeństwie. Do zobaczenia!zapowiada Rafał Maserak.

Organizatorem akcji jest Telewizja Polsat.

Partnerzy Słonecznej Stacji: PZU, Plus, Cyfrowy Polsat, Energa; miasta partnerskie: Kołobrzeg, gm. Ustronie Morskie, gm. Postomino, Hel, Olsztyn, gm. Stegna.

Producentem programu jest dom produkcyjny LuLu Production.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *