Solowa płyta Muńka Staszczyka „Syn miasta”

Po zawieszeniu działalności grupy T.Love Muniek Staszczyk powraca w solowej odsłonie. W piątek, 18 października br. premiera albumu „Syn miasta”, ukazującego się nakładem Wydawnictwa Agora.

 

 

 

 

 

Na płycie znajduje się 10 utworów skomponowanych przez m.in. Wojciecha Waglewskiego, Błażeja Króla, Jurka Zagórskiego, Kasię Piszek, Olka Świerkota i Janka Pęczaka. Producentem muzycznym albumu jest Jurek Zagórski. Za mix odpowiada Piotr Emade Waglewski, za mastering – Jacek Gawłowski. Wyjątek stanowi utwór „Pola”, który w całości wyprodukował i zmiksował Bartosz Dziedzic, producent płyt m.in. Brodki, Dawida Podsiadły czy Artura Rojka. Wydawcą płyty jest Wydawnictwo Agora.

Tak o płycie „Syn miasta” mówi sam Staszczyk: Drodzy, bardzo się cieszę ze mój nowy solowy album „syn miasta”, ukaże się już dzisiaj! Cieszę się również dlatego, bo na okładce jest mój pies, mój ukochany mops – gluś! Syn miasta powstawał na przestrzeni ostatnich dwóch lat. Realizacja tego albumu była ciekawym doświadczeniem. Po raz pierwszy współpracowałem z tyloma rożnymi kompozytorami, producentami, nowym zespołem, nowym wydawca i managementem. Jest na tym albumie dużo uczucia i serca nie tylko mojego ale i tych wszystkich osób. Syn miasta dziś wyrusza w świat! Mam nadzieje, ze trafi też do was, moich przyjaciół, z podziękowaniem za to, że jesteście ze mną i w zdrowiu i w chorobie. Dziękuję wam bardzo! Dobrego odbioru!

Album „Syn miasta” dostępny jest na Kulturalnysklep.pl oraz m.in. sieci sklepów Empik.

Więcej informacji o płycie oraz innych muzycznych projektach Wydawnictwa Agora można znaleźć na Facebooku oraz stronie wydawnictwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *