Soundbar Q70R gwarantuje dźwięk, który wyzwala emocje

Wciągające doświadczenia podczas gry czy oglądania filmów są zasługą nie tylko jakości obrazu, lecz także realistycznego dźwięku przestrzennego, który pozwala pełniej wejść do wirtualnego świata. Soundbar Samsung Q70R, w połączeniu z telewizorem QLED Q70, to zgrany duet, dzięki któremu każda rozgrywka i filmowy seans będą jeszcze bardziej emocjonujące.

 

 

Soundbar Q70R to wypadkowa innowacyjnego podejścia firmy Samsung i kilkudziesięciu lat doświadczenia firmy Harman Kardon w dziedzinie akustyki. Dzięki nim powstał dopracowany sprzęt audio, który wnosi wrażenia dźwiękowe na zupełnie nowy poziom. Urządzenie, które dodatkowo przeszło testy w kalifornijskim laboratorium dźwięku Samsung Audio Lab ma do zaoferowania szereg rozwiązań technologicznych dla jeszcze lepszych efektów.

Samsung Q70R został wyposażony w rzeczywisty wielokanałowy dźwięk przestrzenny w formacie 3.2.1. Oznacza to, że dźwięk rozchodzi się wokół w trzech wymiarach, otaczając nas ze wszystkich stron. Dodatkowo, dzięki technologiom Dolby Atmos i DTS:X, poczujemy się nie tylko jak widz, lecz także jak bohater filmu lub gry. Z kolei tegoroczna nowość, czyli Funkcja adaptacji dźwięku, wzmocni dźwięk dialogów nawet przy nisko ustawionym poziomie głośności, dzięki czemu nawet słowa wypowiedziane szeptem nie będą dla nas tajemnicą.

Nowy wymiar gry

Projektanci Samsung oraz Harman Kardon wprowadzili do tego urządzenia spore udogodnienia dla graczy. Subwoofer zadba o poprawę dźwięku w każdej scenie, a głośniki skierowane do góry – za niesamowity dźwięk przestrzenny. Ponadto po podłączeniu konsoli do telewizora za pomocą kabla HDMI, soundbar automatycznie przełączy się w Tryb Gry Pro. Dzięki tej funkcji, soundbar optymalizuje dźwięk w każdej scenie, zapewniając jeszcze bardziej wciągające wrażenia z rozgrywki.

Komfort i funkcjonalność

Soundbar Q70R to także minimalistyczny design i wygodna obsługa. Model wyróżnia się smukłą obudową o wysokości zaledwie 59 mm. Dostępny w zestawie z soundbarem bezprzewodowy subwoofer, zapewniający głębokie basy, można ustawić w dowolnie wybranym miejscu, zapominając o plątaninie kabli. Co więcej, model Q70R można połączyć z telewizorem przez Bluetooth albo za pośrednictwem bezprzewodowego połączenia przez sieć Wi-Fi i już po chwili cieszyć się nieskazitelnym brzmieniem.

A skoro już o telewizorze mowa – soundbar Q70R z Q-serii będzie tworzył zgraną parę z QLED-em Q70. Telewizor, wyposażony w dedykowany Tryb Gry oraz system poprawy płynności i ostrości obrazu Game Motion Plus to także prawdziwa gratka dla graczy. Połączenie możliwości obu urządzeń zapewni pełne i bogate doświadczenia.

Soundbar Samsung Q70R – specyfikacja

Informacje ogólne           

Liczba kanałów: 3.1.2

Typ głośników: soundbar z bezprzewodowym subwooferem

Ilość głośników w listwie: 7, w tym głośnik centralny i głośnik skierowany ku górze

Moc całkowita: 330 W

Rozmiar membrany subwoofera: 8″

Odtwarzane nośniki / formaty      

Formaty: MP3, WMA, AAC, OGG, FLAC, WAV, ALAC, AIFF

Właściwości wideo         

4K Pass -through

HDR 10+

3D Video Pass

Właściwości audio          

Szeroki zakres dźwięku (Wide Range Tweeter)

Dolby Digital Plus / DTS:X /DTS 5.1

HD Audio Decoding

UHQ 32bit Audio Decoding

Surround Sound Expansion

Liczba trybów DSP: 4 (SSE, Game Pro, Standard, Adaptive)

Technologia Acoustic beam

Tryb Game Pro

Adaptive Sound

Dolby ATMOS

Inne                                   

Wi-Fi

Wejście HDMI

Wyjście HDMI

HDMI-CEC

Kanał zwrotny audio (ARC)

Optyczne wejście audio

Bluetooth 4.0

Bluetooth Power On

Auto Power Link

Kompatybilność z zestawem bezprzewodowych głośników SWA-8500S

Spotify Connect

Wymiary                           

Soundbar: 1100 * 59 * 100 mm

Subwoofer: 205 * 403 * 403 mm

Akcesoria                         

Pilot zdalnego sterowania

Uchwyt do montażu do ściany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *