MediaZapowiedzi TV

Wrześniowe premiery na kanale TLC

Zmagania chorobliwie otyłych ludzi w walce o zdrowie, nieudane operacje plastyczne, wybór sukien ślubnych z uwielbianym brytyjskim stylistą Gokiem Wan oraz nowatorskie zabiegi schorzeń skórnych – wszystko to zobaczymy na antenie TLC już we wrześniu.

 

 

Pionowa opaskowa plastyka żołądka to operacja, która dla chorych z otyłości ludzi jest często ostatnią deską ratunku. Niestety niektórzy z nich nie mogą poddać się temu zabiegowi ze względu na zbyt wysoką wagę. Już 2 września wystartuje drugi sezon programu „Oddział intensywnej nadwagi”. W tej pełnej emocji serii programów będziemy towarzyszyć szóstce pacjentów, którzy postanowili przejąć kontrolę nad swoim ciałem. Te kobiety i mężczyźni muszą zmienić swoje dotychczasowe nawyki i przyzwyczajenia żywieniowe. Utrata wagi dzięki zdrowemu odżywianiu i sportowi to jedyny sposób by poddać się operacji. Czy wykażą się siłą i determinacją w osiągnięciu wyznaczonej wagi? Kto z nich trafi na listę oczekujących na zabieg?

Premiera: 2 września, godz. 20:30.

Od 5 września zapraszamy widzów kanału TLC na nowy sezon programu „Operacje plastyczne do poprawki”. W nowej serii chirurdzy Terry Dubrow i Paul Nassif spróbują pomóc osobom, którym nieudolnie przeprowadzone operacje zniszczyły ciała i psychikę. W dzisiejszych czasach wielu z nas ma obsesję na punkcie celebrytów. Chcemy nie tylko wiedzieć o nich jak najwięcej, ale także ubierać się i wyglądać tak jak oni. A w tym może pomóc nam tylko operacja plastyczna. Pokusa szybkiej metamorfozy jest ogromna i na dodatek łatwa w realizacji. Niestety ryzyko takich często nie do końca przemyślanych zabiegów jest ogromne. W programie poznamy kobietę, która już usunęła sobie żebra, ponieważ chce wyglądać jak bohaterka kreskówki. W klinice pojawi się też pani z dziurą w nosie oraz zrozpaczona kobieta z ogromnymi workami pod oczami.

Premiera: 5 września, godz. 22:30.

Dla widzów, którzy uwielbiają brytyjskiego stylistę i projektanta Goka Wan mamy dobrą wiadomość. We wrześniu, na antenie kanału TLC ponownie zobaczymy Goka, ale tym razem w brytyjskim formacie zatytułowanym „Salon sukien ślubnych Goka: Wielka Brytania”. To jeden z najsłynniejszych stylistów na świecie, który potrafi ubrać każdą kobietę, więc nic dziwnego, że panie chętnie chcą korzystać z jego pomocy podczas wyborów ślubnej kreacji. W obsypanym nagrodami butiku Ava Rose Hamilton, w samym sercu angielskiego hrabstwa Lancashire, Gok Wan z ekipą doświadczonych konsultantów będzie udzielał przedślubnych porad modowych zestresowanym przyszłym pannom młodym. Jeśli wymarzona suknia ślubna nie istnieje, to Gok Wan na pewno ją stworzy! Każde spotkanie będzie porcją nowych wyzwań dla stylisty, ale nic go nie powstrzyma, aby je pokonać. Gok poradzi sobie z panną młodą, która nie widzi się w białej kreacji. Zapanuje nad towarzyszącymi osobami, które zwykle wiedzą wszystko lepiej i próbują przeforsować swój wybór. Niezależnie od sytuacji ten słynny stylista sprawi, że każda z pań poczuje się jak prawdziwa księżniczka!

Premiera: 10 września, godz. 21:30.

Problemy ze skórą mogą przytrafić się każdemu, ale niektórzy muszą skorzystać z pomocy lekarzy. W premierowej serii programu „Skórze na ratunek”, dermatolog i chirurg Emma Craythorne wraz z zespołem specjalistów spotka się z ludźmi, którzy cierpią na dziwne i niecodzienne, czasami przewlekłe i uciążliwe schorzenia skórne. Nakręcona w klinice przy Harley Street w Londynie seria programów towarzyszy dr Craythorne i jej lekarzom, którzy leczą najprzeróżniejsze choroby i dolegliwości skórne. Usuwają guzy, narośle, cysty i tłuszczaki oraz przeprowadzają nowatorskie i skomplikowane zabiegi. A co najważniejsze dają swoim pacjentom nowe życie!

Premiera: 18 września, godz. 22:30.

W lipcu TLC poprawił ubiegłoroczny wynik oglądalności w grupie W 16-49 z miast aż o 25%, osiągając 0,5% SHR i dotarł do ponad 5,1 mln widzów. W kobiecych grupach celowych stacja notuje bardzo wysokie wskaźniki dopasowania, przykładowo w grupie W25-59 C100+, gdzie AFF=243, w grupie W25-49 C100+ AFF=239, a w grupie W25-54 INC5000+ AFF=206.

Dane: NAM. 01-31.07.2018 & 01-31.07.2019, SHR% W16-49 C50+; 01-31.07.2019, AFF W25-59 C100+, W25-49 C100+, W25-54 INC 5000+ vs A 16-49; COV 01-31.07.2019, A4+.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *