„Spakowane życie” – Konkurs BBC Brit

W związku z premierą pierwszej lokalnej produkcji BBC Brit „Spakowane życie” co tydzień, wraz z przypomnieniem o premierach kolejnych odcinków, będziemy mieli dla Państwa mały konkurs.

 

 

Zagadką podzielimy się w każdą środę, natomiast poprawną odpowiedź wyślemy wyłącznie do uczestników konkursu dwa dni później. Osoba, która pierwsza podeśle poprawną odpowiedź na maila paulina.stawiska@bbc.com otrzyma w nagrodę: głośnik Xiaomi Mi Bluetooth Speaker Basic 2Zwycięzca nie może wziąć udziałuw kolejnej edycji konkursu.

VIDEO ZAGADKA JEST DOSTĘPNA POD TYM LINKIEM:

https://www.dropbox.com/s/sfrq8pcdm5qp5wo/ZAGADKA%20PRZEKLUDZKI_2.mp4?dl=0

Program „Spakowane życie” śledzi ciężką pracę i czasem dość nietypowe wyzwania pięciu firm przeprowadzkowych, które pomagają klientom w całej Polsce w ich relokacjach. Niezależnie od tego czy chodzi o transport cennego przedmiotu, czy pracę pod dużą presją czasu, każde zlecenie to coś więcej niż fizyczne wyzwanie, to ciekawe osobowości, życiowe historie oraz wachlarz emocji.

W drugim odcinku,  którego premiera już w najbliższy piątek o godz. 22:30 na kanale BBC Brit, „Przekludzki” z Rybnika czeka wyjątkowo emocjonalny dzień. Bracia wynoszą meble z pokoju niedawno zmarłej babci oraz pomagają rodzicom zaadaptować opuszczone pomieszczenie do ich potrzeb. Pakowanie rzeczy babci wywołuje wzruszenie i nostalgię. Kuba i Wiktor wspominają jak pomagała ich wychować i wspierała rozwój ich firmy.

Zespół „Koniczynki” z Sosnowca musi zmierzyć się z równoległym transportem kilku ciężkich gabarytów – sejfu, mebli i pianina. Papaj znów nie może się powstrzymać, aby nie przetestować instrumentu i gra melodię swojego autorstwa. Łukasz zastanawia się czy jego talent się aby nie marnuje. Martwi się też o Krystiana i zdrowie jego dziecka. Przenoszenie rzeczy o nietypowych gabarytach nie ułatwiają wąskie korytarze i przejścia. Czy ekipie uda się wszystko dowieźć bez szwanku?

Szefowie warszawskiej firmy „InRooms”, Adam i Damian, mają różne zadania w firmie. Adam czuje się jak ryba w wodzie na spotkaniach z klientami, podczas gdy Damian woli doglądać zleceń. Chociaż Adam odbywa przyjacielską pogawędkę z jednym z pracowników o swojej roli w firmie, to pracownicy w dalszym ciągu plotkują, że unika ciężkiej pracy. Na morale nie wpłynie najlepiej to, że gdy ekipa ma kłopot z transportem pewnego dużego i skomplikowanego mebla, Adam zajmuje się poszukiwaniami większego biura.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *