MediaPolsat BOXZapowiedzi TV

Specjalne wydanie “Wydarzeń” w Sylwestra prosto ze Stadionu Śląskiego

Po świątecznych emocjach czas na te związane z zakończeniem roku. W piątek, 31 grudnia, główne wydanie “Wydarzeń” będzie emitowane prosto ze Stadionu Śląskiego, na którego scenie już o 20:00 rozpocznie się, transmitowana w Polsacie “Sylwestrowa Moc Przebojów – Sylwester Szczęścia”. Główne wydanie “Wydarzeń” w Sylwestra poprowadzi Michał Cholewiński.

 

“Wydarzenia” są zawsze tam gdzie dzieją się interesujące naszych widzów sprawy. Dlatego też nie może nas zabraknąć na Stadionie Śląskim. To właśnie stąd będzie transmitowane ostatnie w tym roku wydanie “Wydarzeń”. W ten wyjątkowy wieczór przegląd najważniejszych informacji z kraju i ze świata przedstawi widzom Michał Cholewiński – mówi Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki w Telewizji Polsat.

Michał Cholewiński jest związany z Polsat News od czerwca tego roku. Widzowie znają go z roli  prowadzącego “Wydarzeń 12:50”, “Wydarzeń 15:50”, “Wydarzeń wieczornych” oraz pasm “Nowy Dzień z Polsat News” i “W rytmie dnia”.

To ogromne wyróżnienie. Cieszę się, że będę mógł gościć u widzów “Wydarzeń” tego wieczoru. Tym bardziej, że szykujemy to wydanie z wyjątkowego, pełnego emocji miejsca – Stadionu Śląskiego. Do zobaczenia w sylwestrowy wieczór oczywiście o godzinie 18:50 – mówi Michał Cholewiński.

W tym roku wydania specjalne “Wydarzeń” były realizowane m.in. z Opery Leśnej w trakcie Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie.

Zaraz po głównym wydaniu “Wydarzeń” zapraszamy widzów na „Gościa Wydarzeń”, którego tego dnia poprowadzi Piotr Witwicki.

Emisja “Wydarzeń 18:50” i “Gościa Wydarzeń” w Polsacie, Polsat News i Wydarzeniach24

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *