Speedway Grand Prix Danii w sobotę tylko w Eurosporcie Extra w Playerze

Przed nami ósma runda Speedway Grand Prix! W sobotę najlepsi żużlowcy świata zmierzą się na torze w Vojens. Transmisja od 18:30 tylko w Eurosporcie Extra w Playerze.

 

Speedway Grand Prix Danii skomentują Michał Korościel i Rafał Lewicki. Reporterem w Vojens będzie Sebastian Szczęsny. Z kolei w studiu gośćmi Marcina Kuźbickiego będą Piotr Protasiewicz i Grzegorz Walasek. Transmisja rozpocznie się o 18:30 w Eurosporcie Extra w Playerze. Oprócz rywalizacji na torze, użytkownicy Playera będą mogli oglądać także relacje z parku maszyn z 16 kamer umieszczonych w boksach żużlowców. Już o 13:00 w Eurosporcie Extra w Playerze dostępna będzie także transmisja z kwalifikacji.

Po siedmiu rundach w rywalizacji o indywidualne mistrzostwo świata na żużlu prowadzi Bartosz Zmarzlik. Polak zdobył do tej pory 108 punktów i ma 16 punktów nad drugim w klasyfikacji Leonem Madsenem. Za plecami Duńczyka jest zwycięzca dwóch ostatnich rund SGP, Brytyjczyk Dan Bewley (84 punkty). Czwarte i piąte miejsce zajmują kolejni Polacy – Patryk Dudek (76 punktów) i Maciej Janowski (74 punkty).

Kalendarz Speedway Grand Prix:

– 10 września, Vojens, Eurosport Extra w Playerze

– 17 września, Malilla, Eurosport Extra w Playerze

– 1 października, Toruń, TTV i Eurosport Extra w Playerze

Eurosport 1 i Eurosport 2 to główne kanały sportowe Warner Bros. Discovery w Polsce. Z kolei Eurosport Extra w Playerze to platforma dająca pełny dostęp do kanałów telewizyjnych, a także ogrom dodatkowego kontentu. Przez cały rok fani sportu mogą oglądać tam tysiące godzin transmisji z najważniejszych wydarzeń sportowych świata. Filarami oferty Eurosportu są m.in. trzy turnieje tenisowego Wielkiego Szlema; sporty zimowe, w tym skoki narciarskie i narciarstwo alpejskie; żużel na czele z cyklem Speedway Grand Prix; wyścigi kolarskie w tym wielkie toury; europejskie puchary w piłce ręcznej; snooker; sporty motorowe; wspinaczka sportowa i igrzyska olimpijskie.

Eurosport Extra dostępny w serwisie player.pl to niezrównana oferta dla fanów sportu. Pakiet w cenie 15 zł za miesiąc obejmuje kanały linearne Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz dodatkowe ekskluzywne transmisje, równoległe live streamy z najważniejszych wydarzeń, bogatą kolekcję VOD i obszerne archiwum treści sportowych. Użytkownicy Eurosportu Extra zyskują również dostęp do ogromnej biblioteki najlepszych filmów i seriali, tytułów Player Original, programów rozrywkowych, edukacyjnych, treści lifestyle, motoryzacyjnych, kontentu dla dzieci oraz newsów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *