Spektakl „Piloci” od 24 kwietnia tylko w Playerze! (wideo)

Player zaprasza na spektakularne widowisko Teatru Muzycznego ROMA. Wyjątkowa obsada aktorska, świetna muzyka, niesamowita scenografia i animacje. Od piątku 24 kwietnia w serwisie będzie można obejrzeć jeden z najpopularniejszych musicali ostatnich lat – „Piloci”!

 

 

 

„Piloci” to polski musical wystawiany w Teatrze Muzycznym ROMA w latach 2017-2019. Osią fabuły jest historia miłości brutalnie przerwanej przez II wojnę światową. Tłem dla wielkiego uczucia łączącego Jana, młodego polskiego pilota wojskowego i Ninę, warszawską artystkę kabaretową, są dramatyczne wydarzenia historyczne – przede wszystkim m.in. Bitwa o Anglię. Ta, w której niezwykle ważną rolę odegrali polscy piloci.

 

 

W rolach głównych zobaczymy m.in. Zofię Nowakowska, Jana Traczyka, Janusza Krucińskiego, Tomasza Więcka, Martę Wiejak, Pawła Kubata, Piotra Piksa, Piotra Janusza. Za libretto i reżyserię spektaklu odpowiada Wojciech Kępczyński. Teksty piosenek stworzył Michał Wojnarowski, a muzykę skomponowali Jakub i Dawid Lubowiczowie. Rejestracji przedstawienia dokonano w Teatrze Muzycznym ROMA w maju 2019 roku. Za realizację telewizyjną odpowiadał Tomasz Motyl.

Premiera „Pilotów” w Playerze to także krok w stronę wspierania polskiej kultury i rodzimych twórców. Platforma stała się partnerem Fundacji Legalna Kultura, której celem jest edukacja w zakresie praw autorskich i zagrożeń związanych z piractwem oraz uświadamianie znaczenia etyki w korzystaniu z dóbr kultury. W czasach zamkniętych kin i teatrów legalne serwisy VOD, w tym player.pl, stały się najlepszym – uczciwym i bezpiecznym – źródłem dostępu do najnowszych filmów, seriali, koncertów, a także spektakli i musicali. Wybierając legalne źródła każdy z nas wspiera polskich twórców i instytucje kultury. Jest to szczególnie ważne w obecnej sytuacji.

„Pilotów” będzie można obejrzeć w Playerze już od piątku 24 kwietnia!

Spektakle i musicale dołączają do oferty transakcyjnej serwisu, co oznacza, że można wykupić do nich dostęp bez konieczności posiadania pakietu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *