MediaZapowiedzi TV

"Spełnione marzenia„ to nowym program na antenie TELE5

Wiele osób docenia programy telewizyjne, w których doświadczamy wzruszeń, radości, które przede wszystkim budzą w nas nadzieję na możliwość realizacji własnych marzeń.

Kreując swoją osobę bierzemy również pod uwagę nasz wygląd zewnętrzny, jako wizualną wizytówkę. Nie zawsze ćwiczenia czy proste zabiegi kosmetyczne pozwalają spełnić oczekiwania – wówczas zderzamy się z problemem jakim jest bark akceptacji własnego wyglądu, a nasza samoocena spada. Na szczęście nowoczesny świat oraz rozwinięta chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna pozwalają spełnić pragnienia o wymarzonym wyglądzie.

W nowym programie „Spełnione marzenia” spotkamy się z problemami 13 kobiet, które poprzez zabiegi korekty nosa, uszu, zębów czy liftingu twarzy uzyskują na nowo pewność siebie oraz samoakceptację. Nad precyzją oraz sukcesem działań czuwa 6 specjalistów związanych z warszawską Mea Clinic.

„Zdecydowałam się na wzięcie udziału w programie wsparcie tej inicjatywy, ponieważ uważam, że warto, aby Polki wiedziały, że medycyna estetyczna to zabiegi, które nie tylko poprawiają ich wygląd, ale przede wszystkim są bezpieczne, a my wykonujemy je wyłącznie w oparciu o sprawdzone „produkty”powiedziała właścicielka kliniki Agnieszka Jadczak.

„Spełnione marzenia” jest nową propozycją firmy Red Group TV. Program będzie emitowany na antenie TELE5 już od 29 maja 2018 roku

W każdy wtorek o godzinie 17:50 poznamy historię kolejnej bohaterki, która miała odwagę, aby sięgnąć po swoje marzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *