Spider-Man: Homecoming, Ostra noc i seria filmów Resident Evil w AXN

W grudniu w AXN Peter Parker pod okiem swojego mentora Tony’ego Starka stawi czoła niebezpiecznemu przestępcy, Vulture’owi, w filmie Spider-Man: Homecoming, Scarlet Johanson i Zoë Kravitz wezmą udział w szalonym wieczorze panieńskim w Miami w produkcji Ostra Noc, a Milla Jovovich spróbuje powstrzymać apokalipsę zombie w serii Resident Evil.

 

 

 

Spider-Man: Homecoming to najnowsza wersja przygód młodego człowieka pająka. Akcja filmu rozgrywa się po wydarzeniach z filmie Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów. Peter Parker (Tom Holland) z pomocą swojego mentora Tony’ego Starka (Robert Downey Jr.), stara się pogodzić życie zwykłego nastolatka z Nowego Jorku z życiem superbohatera o imieniu Spider-Man, który musi stanąć do walki z niebezpiecznym przestępcą, Vulturem (Michael Keaton).

Premiera filmu Spider-Man: Homecoming w środę 18 grudnia o 19:15 w AXN

W filmie Ostra noc pięć najlepszych przyjaciółek z college’u (Scarlett Johansson, Kate McKinnon, Jillian Bell, Ilana Glazer i Zoë Kravitz) spotyka się po 10 latach na wieczorze panieńskim w Miami. Wyjazd pełen wygłupów i ciężkiego imprezowania przerywa nagła śmierć wynajętego striptizera.

Premiera filmu Ostra noc we wtorek 31 grudnia o 22:00 w AXN

W dniach od 27 do 30 grudnia o godz. 22:00 telewizja AXN pokaże cztery ostatnie części serii filmów Resident Evil – historii byłej specjalistki do spraw bezpieczeństwa, Alice (Milla Jovovich), która walczy z korporacją Umbrella, odpowiedzialną za rozprzestrzenienie wirusa zombie. W kolejnych częściach filmu główna bohaterka staje twarzą w twarz z kolejnymi niebezpieczeństwami na drodze do uratowania ludzkości przed całkowitą zagładą.

27 grudnia Resident Evil: Zagłada, w którym wirus T rozprzestrzenia się na całą populację, a Alice próbuje uratować ocalałych ludzi i przetransportować ich na Alaskę, gdzie znajduje się strefa bezpieczeństwa.

28 grudnia, w kolejnej części Resident evil: Afterlife Alice wraz z innymi ocalałymi ukrywa się w opuszczonym więzieniu, które jest oblężone przez zombie. Próbuje jednocześnie dostać się do Arkadii, jedynego miejsca wolnego od zombie.

29 grudnia Resident Evil: Retrybucja dalsze losy Alice, która przy wsparciu ruchu oporu próbuje zakończyć globalną intrygę snutą przez korporację Umbrella.

30 grudnia w Resident Evil: Ostatni rozdział Alice stanie do finałowej walki z czerwoną królową zombie, której celem jest całkowita zagłada ludzkości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *