„Sześć razy córka” wraca na antenę TLC

Popularny program o nietypowej rodzinie z Teksasu powraca na antenę TLC. „Sześć razy córka” to słodko-gorzkie perypetie małżeństwa Busby’ch, ich najstarszej córki Blayke oraz jedynych żeńskich pięcioraczków w Ameryce: Ava, Olivia, Hazel, Riley i Parker. Dziewczynki mają już 3 lata i są niesforne jak nigdy dotąd! Przed nimi i ich rodzicami nowe wyzwania: nieplanowana przeprowadzka, problemy ze zdrowiem dziewczynek, czy ich pierwsze doświadczenia ze szkołą.

 

 

 

 

Najmłodsze córki Busby to jedyne żeńskie pięcioraczki Ameryki. Odkąd przyszły na świat losy ich rodziny śledzą miliony widzów na całym świecie. Dla rodziców, Danielle i Adama, są darem z nieba. Po wielu latach starań o dziecko, w rodzinie pojawiła się ich pierwsza córka – Blayke. Gdy cztery lata później para postanowiła dać dziewczynce rodzeństwo, okazało się, że otrzyma nie jedną, a pięć sióstr! Ich życie wywróciło się do góry nogami, ale Danielle i Adam nie mogli być bardziej szczęśliwi. Wszystkie ich radosne i smutne momenty widzowie mogą śledzić dzięki kamerom programu „Sześć razy córka”. Nowy sezon zobaczymy na antenie kanału TLC.

Pięcioraczki Ava, Olivia, Hazel, Riley i Parker właśnie skończyły 3 latka. Ich rodzice stoją przed nowym, trudniejszym wyzwaniem opanowania całej gromadki swoich pociech, niesfornych jak nigdy dotąd. Różnice charakterów dziewczynek stają się coraz bardziej widoczne, a w wymyślaniu nowych psot i figli nie mają sobie równych.

Co czeka bohaterów programu w nowym sezonie?

Podczas gdy Adam stara się pogodzić opiekę nad dziećmi z pracą z domu, otrzymuje ofertę zawodową, która wiele zmieni. Busby’ch czeka też niespodziewana przeprowadzka, problemy ze zdrowiem dziewczynek i ich pierwsze doświadczenia ze szkołą. Jak sobie z tym poradzą? Rodzinę czeka też wiele radosnych chwil: kolejne wspólne Święta, wakacje i nowe hobby Blayke. Danielle i Adam są gotowi by podzielić się ze światem wieloma praktycznymi poradami dotyczącymi wychowania dzieci i opieki nad tak dużą rodziną. Czego nauczyli się przez ostatnie lata i co chcieliby przekazać innym rodzicom w podobnej sytuacji? Nie przegapcie tego!

Nowy sezon „Sześć razy córka” już w niedzielę, 24 listopada o godz. 10.00 na antenie TLC

Fot: Discovery Communication

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *