Wieczory produkcji animowanych w AXN White

Na widzów AXN White czekają najlepsze filmy animowane ostatnich lat: Hotel Transylwania, Hotel Transylwania 2, Artur ratuje gwiazdkę, Na fali, Piksele, Sezon na misia 2, Stuart Malutki oraz Stuart Malutki 3: Trochę natury.

 

 

 

 

W dniach od 24 do 31 grudnia o godz. 21:05 na AXN White na widzów czekają wieczory z najlepszymi filmami animowanymi ostatnich lat.

24 grudnia Hotel Transylwania, w którym Drakula, właściciel pięciogwiazdkowego hotelu w świecie potworów, zaprasza gości na obchody 118. urodzin swojej córki, Mavis.

25 grudnia Hotel Transylwania 2, czyli kontynuacja przygód w najsłynniejszym hotelu dla upiorów, który teraz gości również zwykłych ludzi.

26 grudnia Artur ratuje gwiazdkę, w którym młodszy syn Świętego Mikołaja, postanawia na własną rękę dostarczyć jeden zapomniany prezent.

27 grudnia Na fali, w którym pingwin Cody Maverick marzy, by wygrać mistrzostwa świata w surfingu.

28 grudnia Piksele, w których prezydent USA powołuje ekspertów od gier wideo do walki z obcymi, którzy zaatakowali Nowy Jork.

29 grudnia Sezon na misia 2 – historia psa, Kabanosa, który zostaje porwany, a na pomoc rusza Boguś i przyjaciele.

30 grudnia Stuart Malutki – historia osieroconej myszy, którą postanawiają adoptować Państwo Malutcy.

31 grudnia Stuart Malutki 3: Trochę natury – kontynuacja przygód uroczej myszy, w której Stuart podczas rodzinnych wakacji przyłącza się do skautów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *