NC+Sport w TV

Sportowy weekend w nc+

W najbliższy weekend sympatycy futbolu odpoczną od emocji związanych z polskimi i zagranicznymi ligami ze względu na mecze towarzyskie i rozgrywki Ligi Narodów. Nie oznacza to jednak, że na kanałach sportowych platformy nc+ będzie nudno.

 

 

W ten weekend zostanie rozegrana piąta kolejka Ligi Mistrzów VELUX EHF. Solidnie spisująca się w nich ORLEN Wisła Płock zmierzy się z Dinamem Bukareszt. Płocczanie aktualnie zajmują pozycję lidera po czterech kolejkach (3 zwycięstwa i 1 porażka). Spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie, bo obie drużyny mają na swym koncie po 6 punktów i w tym meczu Polacy będą musieli odeprzeć atak Rumunów na szczyt. Transmisja rozpocznie się w niedzielę, 14 października o 19:55. W innym niedzielnym spotkaniu z udziałem drugiego polskiego zespołu w europejskich pucharach, PGE VIVE Kielce zagra przed własną publicznością z macedońskim Vardarem Skopje (CANAL+ SPORT, g. 16:30). Natomiast w sobotnich meczach białoruska ekipa Mieszkow Brześć będzie gościła Barcelonę z polskim obrotowym Kamilem Syprzakiem (CANAL+ SPORT, g. 15:55), a wśród kobiet francuski zespół Brest Bretagne spotka się z rosyjską drużyną  Rostov (nSport+, g. 14:55).

Równie ciekawie będzie na polskich parkietach. W ramach siódmej serii spotkań PGNiG Superligi wicelider rozgrywek KS AZOTY Puławy uda się do Zabrza, alby zmierzyć się z czwartym w tabeli NMC Górnikiem. Spotkanie będzie niezwykle ważne dla podopiecznych debiutującego w tym sezonie w roli trenera Bartosza Jureckiego, ze względu na układ tabeli. Jeśli odniosą zwycięstwo, zrównają się z liderem PGE VIVE Kielce, który na swym koncie ma siedem zwycięstw i 21 punktów. „Górnicy” z pewnością też nie oddadzą łatwo pola rywalowi. Podbudowani ostatnim, wyjazdowym zwycięstwem z aktualnymi wicemistrzami Polski w Płocku (26:25) będą chcieli doścignąć rywali na podium i zdobyć szósty komplet punktów. Początek sobotniego starcia w nSport+ o godzinie 18:15.

W weekend na antenie nc+ fani sportu będą mieli również okazję zobaczyć w niedzielę „na żywo” finałową rundę turnieju British Masters, zaliczanego do cyklu Golf European Tour (CANAL+ SPORT 2, g. 12:30) a także niedzielny magazyn „Piłka z góry”, prowadzony przez Darię Kabałę-Malarz (CANAL+ SPORT, g. 10:00). Nie można zapomnieć też o poniedziałkowym magazynie PGNiG Superligi – „Kontratak” (nSport+, g. 21:00).

A już od wtorku, 16 października rusza nowy, 73. sezon najlepszej, koszykarskiej ligi świata. Mecze NBA m.in. z udziałem Marcina Gortata w nowym klubie Los Angeles Clippers tylko na antenie nc+.

LIGA MISTRZÓW VELUX EHF

sobota, 13 października

15:55 Barcelona – Mieszkow Brześć, CANAL+ SPORT Komentarz: Szymon Ratajczak, Tomasz Rosiński

niedziela, 14 października

16:30 PGE VIVE Kielce – Vardar Skopje, CANAL+ SPORT Komentarz: Piotr Karpiński, Sławomir Szmal, reporter: Joanna Cedrych

19:55 Dinamo Bukareszt – ORLEN Wisła Płock, CANAL+ SPORT Komentarz: Robert Skrzyński, Michał Matysik

LIGA MISTRZYŃ EHF

sobota, 13 października

14:55 Brest Bretagne – Rostów, nSport+ Komentarz: Piotr Bugajny, Iwona Niedźwiedź

PGNiG SUPERLIGA

sobota, 13 października

18:15 NMC Górnik Zabrze – KS AZOTY Puławy, nSport+ Komentarz: Piotr Karpiński, Sławomir Szmal, reporter Joanna Cedrych

poniedziałek, 15 października

21:00 Magazyn PGNiG Superligi Kontratak, nSport+ Prowadzący: Piotr Karpiński, Iwona Niedźwiedź, reporterzy: Szymon Ratajczak, Łukasz Lasia

Piłka nożna

niedziela, 14 października

10:00 Piłka z góry, CANAL+ SPORT Prowadząca: Daria Kabała-Malarz

Golf:

piątek, 12 października

10:30 Golf European Tour, British Masters, runda II, CANAL+ SPORT Komentarz: Andrzej Person / Jacek Person

sobota, 13 października

13:00 Golf European Tour, British Masters, runda III, CANAL+ SPORT 2 Komentarz: Andrzej Person / Jacek Person

niedziela, 14 października

12:30 Golf European Tour, British Masters, runda finałowa, CANAL+ SPORT 2 Komentarz: Andrzej Person / Jacek Person

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *