Sporty wirtualne – kolejny produkt TOTALbet

Trwa dynamiczny rozwój legalnego bukmachera TOTALbet. Firma niedawno poinformowała o wprowadzeniu najszybszych wypłat na polskim rynku, a już może pochwalić się kolejną nowością! Tym razem są to zakłady na Sporty Wirtualne – inne, niż oferowane do tej pory w Polsce.

 

Zakłady na sporty wirtualne cieszą się popularnością na całym świecie. Graczy przekonuje dynamiczna rozgrywka i szanse na częste wygrane. Nowa oferta TOTALbet obejmuje takie dyscypliny jak: wyścigi konne, wyścigi chartów, żużel, motocykle oraz przede wszystkim piłka nożna.

Dostawcą usługi została firma Golden Race, która po raz pierwszy pojawiła się na polskim rynku. To oznacza powiew świeżości dla Graczy. Golden Race wprowadza kilka innowacji, m.in. wyścigi w formie wideo, a nie animacji komputerowej.

Głównym produktem jest piłka nożna. Podzielono ją na 6 lig: hiszpańską, niemiecką, angielską, włoską, turecką i chińską, oraz na Puchar Europy, czyli odpowiednik Ligi Mistrzów. Przerwa między meczami trwa dwie minuty, jest to czas na zawieranie zakładów. Rynki są dokładnie takie same, jak przy zakładach prawdziwej piłki – można typować zwycięzcę, liczbę bramek czy dokładny wynik.

Kolejną nowością jest podgląd na wyniki na żywo z poziomu kuponu. Dzięki temu gracz na bieżąco wie, czy jego kupon przy aktualnym wyniku jest wygrany. Na kuponie można łączyć mecze różnych lig oraz pozycje z wyścigów. TOTALbet oferuje też bonus podnoszący wygraną przy zakładach złożonych z wielu zdarzeń.

W pierwszych dniach po uruchomieniu usługi Sporty Wirtualne TOTALbet cieszą się dużym zainteresowaniem Graczy. Bukmacher zapowiada, że wkrótce wdroży kolejne nowości do swojej oferty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *