Sposób na udaną domówkę karnawałową … styl lat 90 zawsze w modzie

Jak wygląda przepis na udaną karnawałową domówkę? Doborowe towarzystwo, kolorowe dekoracje i najlepsze menu to tylko połowa sukcesu, drugą połowę stanowi odpowiednio dobrana muzyka. Jakie kawałki najlepiej sprawdzą się podczas imprezy ze znajomymi? Z pomocą przychodzi serwis muzyczny TIDAL W PLAY, w którym znajdziemy kalejdoskop najlepszych przebojów i gotowych karnawałowych playlist, dzięki którym trafimy w gusta naszych gości. Nie czekaj, wypróbuj!
 
Dress up, czyli impreza w stylu lat 90-tych
Ciekawym pomysłem na karnawałową domówkę jest zorganizowanie imprezy w stylu lat 90-tych z charakterystyczną dla tego okresu muzyką „plastic fantastic”. Każdy z nas doskonale pamięta kultowe przeboje Britney Spears, dziewczyn ze Spice Girls czy najlepsze hity przystojniaków z Backstreet Boys. Kawałki tych wykonawców bez problemu znajdziemy w aplikacji TIDAL, a te z pewnością poruszą do tańca największego podpieracza ścian i przeniosą naszych gości w szalone dyskotekowe lata młodości. Przygotowując imprezę z motywem przewodnim, nie zapomnijmy również o odpowiednich strojach – hipisowskie sukienki w kwiatki, buty na koturnach, dzwony, kolorowe tank topy czy dresy z ortalionu idealnie wpiszą się w kiczowaty klimat tamtego okresu.
Sztosowe kawałki… aby parkiet był gorący
Czekający goście w progu i my w niedoczasie z brakiem pomysłu na muzykę… to chyba jeden z najgorszych możliwych scenariuszy. W takiej sytuacji warto skorzystać z gotowych karnawałowych playlist dostępnych w aplikacji TIDAL w PLAY np. „Karnawałowy party starter” lub „Karnawałowa gorączka 2018”. Możemy przygotować również personalizowaną playlistę. Jeśli np. szykujemy imprezę w stylu lat 90-tych pamiętajmy, by na naszej liście znalazły się najlepsze kawałki tamtego okresu. „Baby One More Time” Britney Spears, „Everybody” Backstreet Boys, „Wannabe” Spice Girls, „Barbie Girl” Aqua czy „Coco Jambo” Mr. President czy „Boom, boom, boom, boom!” Vengaboys to tylko niektóre z przykładów dyskotekowych hitów. Tworząc personalizowaną playlistę w apliakcji TIDAL w Play za DARMO, bez problemu i bezkosztowo zgromadzimy najlepszą muzykę lat 90-tych, a także spokojnie oddamy się tanecznym szaleństwom, bez zbędnego zamartwiania się o przełączanie piosenek.
Coś na ząb
Pamiętajmy – na karnawałowej domówce nie może zabraknąć dobrego jedzenia. Idealne będą smakowite przekąski typu finger food, które nie wymagają wielkiego nakładu pracy. Świetnie sprawdzą się smakowite sałatki, wrapy, fantazyjne kanapki czy koreczki. Poczęstunek pozwoli gościom szybko coś przekąsić i wrócić do zabawy. Nie zapomnijmy również o napojach w różnym wydaniu – soki, napoje gazowane, woda z owocami. Jeśli planujemy serwować gościom kolorowe drinki, zadbajmy o odpowiednie szkło i kolorowe słomki. Imprezowe menu warto postawić na specjalnie wydzielonym stoliku – zaoszczędzimy wiele miejsca i unikniemy bałaganu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *