„Spotkaj się zespołem Ira!” – nowy konkurs Rock Radia

Rock Radio wraz z zespołem Ira przygotowało wyjątkową akcję dla słuchaczy. W listopadzie br. mogą oni wygrać bilety na koncert grupy odbywający się w grudniu w warszawskim klubie Stodoła, a szczęśliwy zwycięzca specjalnego konkursu „Spotkaj się zespołem Ira!” spędzi z muzykami cały dzień.

 

 

 

 

W poniedziałek, 4 listopada br. rozpoczął się konkurs Rock Radia „Spotkaj się zespołem Ira!”. Na internetowej stronie stacji www.rockradio.pl można zgłosić się do zabawy i odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego to własnie Ty powinieneś wygrać dzień z zespołem IRA?”. Zwycięzca zostanie wyłoniony 15 listopada – jego nagrodą będzie możliwość spędzenia czasu z muzykami wraz zaproszeniem na koncert zespołu, który odbędzie się 15 grudnia br. w klubie Stodoła w Warszawie.

Natomiast od 18 listopada codziennie przez 2 tygodnie będzie można wygrać bilety na ten występ – wystarczy słuchać Rock Radia i wziąć udział w zabawie antenowej.

Akcję i konkurs wspiera kampania promocyjna obejmująca internet (Facebook, Onet, WP, grupa Gazeta.pl) i nośniki reklamy zewnętrznej AMS w miastach nadawania stacji. Działania, które potrwają do końca listopada br., przygotował dział promocji Grupy Radiowej Agory.

Rock Radio to 4 lokalne stacje radiowe nadające w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Opolu. Prezentują one na antenie wyłącznie rocka w najlepszym wydaniu: od utworów Led Zeppelin, The Doors i The Beatles, przez piosenki Queen, Perfect, Pink Floyd, AD/DC, aż po muzykę Bon Jovi i U2. Rockowy charakter stacji podkreślają też audycje prowadzone przez popularne i wyraziste osobowości.

www.rockradio.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *