Spraw sobie prosty numer w T‑Mobile z limitowanej edycji starterów dostępnej w kioskach RUCH

Wakacje się kończą, dni laby odpływają pomału w stronę zachodzącego słońca… A przed nami wyjątkowo intensywny okres: zbliża się powrót do codziennych ciężkich obowiązków, a wraz z nim dużo informacji do zapamiętania. Po co więc dokładać sobie jeszcze jeden w postaci skomplikowanego numeru telefonu swojej latorośli, partnera czy nawet własnego? Dla tych, którzy lubią sięgać po łatwe i wygodne rozwiązania, już niedługo w kioskach RUCH czekać będzie limitowana edycja starterów z ofertą na kartę od T‑Mobile, z prostymi do zapamiętania (tzw. srebrnymi) numerami.
 

 
Do wyłapania są takie cudeńka jak:
532 10 20 30,
660 10 30 60,
czy 600 50 60 50.
Nowe startery z ofertą T‑Mobile na kartę upolujecie już od 1 września 2018 r. w kioskach RUCHU (pojawią się na nich specjalne oznaczenia). Jak na edycję limitowaną przystało, startery będą dostępne w ograniczonej liczbie, dlatego warto pospieszyć się z zakupem i cieszyć się numerem telefonu, który już zawsze będziemy pamiętać.
Kilka z nich będziemy mieli do rozdania w minikonkursie na Twitterze, więc trzeba pilnie śledzić nasze poczynania

Prosty numer to oczywiście nie wszystkie benefity, jakie płyną z oferty prepaid w T‑Mobile. Wraz z nowym starterem otrzymacie nielimitowane rozmowy ze wszystkimi oraz SMS-y i MMS-y, Supernet Video do oglądania popularnych serwisów video bez zużycia danych z pakietu, a dodatkowo 1 GB transferu danych. I to w pakiecie z rokiem ważności konta. To wszystko w cenie 5 zł na 5 dni. Wystarczy zarejestrować kartę i włożyć ją do telefonu. Później pozostaje już tylko doładować konto według uznania i korzystać z nowego –  PROSTEGO DO ZAPAMIĘTANIA – numeru bez ograniczeń!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *