Sprawdź nową aplikację TVP Sport. Weź udział w testach!

Chcesz być pierwszym użytkownikiem nowej aplikacji TVP Sport? Masz urządzenie mobilne z systemami iOS lub Android? Napisz maila na adres aplikacjasport@tvp.pl​, a w odpowiedzi dostaniesz informację jak ją zainstalować.

 

W TVP Sport chcemy się zmieniać dla naszych widzów. Dlatego już niedługo start nowej aplikacji TVP Sport, w której oprócz transmisji, wyników, materiałów wideo i newsów znajdziecie treści spersonalizowane czy quizy. Nowa aplikacja TVP Sport jest dostępna na systemy iOS oraz Android. Nowością będzie dostępność przez Air Play oraz Google Chromecast, a także na ekranach telewizorów przez Air Play oraz Google Chromecast.

Zanim aplikacja trafi do sklepów, chcemy zaprosić 100 osób do testów. Będziemy wdzięczni za wszystkie uwagi – zarówno funkcjonalne, jak i techniczne! Czekamy na nie również pod adresem mailowym aplikacjasport@tvp.pl​.

UWAGA! Przed zgłoszeniem się do testów prosimy o zapoznanie się z ZASADAMI UDZIAŁU.

W mailu zgłaszającym należy zamieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu email przez Telewizję Polską S.A. (ul. J.P. Woronicza 17, 00-999 Warszawa) w celu organizacji i przeprowadzenia testów aplikacji TVP Sport. Jednocześnie informuję, iż zapoznałem/am się klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych, zamieszczoną w § 2 Zasad udziału w testach aplikacji mobilnej TVP Sport”.

Co nowego w nowej aplikacji?

– Nowy interfejs. Całkowicie przeprojektowane rozwiązania dotyczące interfejsu i architektury informacji spełniająca wymagania najnowszych trendów świata mobile.

– Nowa technologia. Aplikacja napisana od nowa, wychodząca naprzeciw oczekiwaniom użytkowników.

– Personalizacja. Możliwość dodawania do ulubionych dyscyplin, drużyn i zawodników dzięki czemu użytkownik może wybrać te dziedziny, które go interesują.

– Transmisje. Nowy sposób prezentowania transmisji, możliwość minimalizowania playera z transmisją i równoczesnego przeglądania aplikacji.

– Przypomnienia. Możliwość ustawienia przypomnień o transmisjach w kalendarzu.

– Zapisane. Treści do poczytania/do obejrzenia „na później” – możliwość dodawania treści do zapisanych, do „schowka” – user ma możliwość powrotu do treści w każdym momencie.

– Google Chromecast. Aplikacja dostosowana do obsługi popularnego rozwiązania, dzięki któremu można jednym kliknięciem streamować multimedia z telefonu wprost na ekran telewizora.

– AirPlay. Wspieramy funkcję pozwalającą strumieniować lub udostępniać zawartości z telefonu na urządzenie Apple TV lub telewizor Smart TV zgodny z funkcją AirPlay 2. Strumieniowanie zawartości wideo, udostępnianie zdjęć, klonowanie zawartości ekranu urządzenia i wiele innych.

– Dark mode. Dopracowany graficznie, funkcjonalny ciemny motyw aplikacji, pozwalający oszczędzić baterię i… oczy, a wyróżniający kolory.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *