Srebro dla stacji TVN za spot wizerunkowy „TVN Więcej”

Spot wizerunkowy “TVN Więcej”, promujący jesienną ofertę programową stacji TVN, został nagrodzony w konkursie Promax Europe Awards 2019 w Amsterdamie. Zdobył on drugie miejsce w kategorii „Best Set Design”.

 

Nagrodzoną produkcję zrealizował Dział Autopromocji TVN i Discovery Polska. Reżyserem spotu jest Robert Krawczyk, za kreację odpowiadał Robert Przyszlak, zdjęcia zrealizował Mateusz Skalski, zaś scenografię stworzyli Katarzyna Sobańska i Marcel Sławiński, autorzy scenografii m.in. do „Zimnej Wojny” oraz „Idy”.

W tym roku w kategorii „Best Leisure & Lifetime Programme Spots” nominowana była także inna produkcja Działu Autopromocji TVN i Discovery Polska – zwiastun TVN Turbo „Samochód marzeń” autorstwa Jarosława Ozierańskiego.

Promax to największa na świecie, międzynarodowa organizacja skupiająca ludzi mediów elektronicznych, zajmujących się autopromocją i marketingiem. Przyznawane co roku nagrody za kampanie autopromocyjne, zwiastuny i oprawy graficzne uznawane są za najbardziej prestiżowe wyróżnienia w branży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *