„Star Wars Resistance” nowość w Disney XD

„Star Wars Resistance” to nowy serial animowany, który nawiązuje do legendarnej sagi „Gwiezdnych wojen”. Jego akcja rozgrywa się przed wydarzeniami z „Przebudzenia Mocy” i opowiada o przygodach młodego pilota, rekrutowanego przez ruch oporu, któremu powierzono tajną misję, by szpiegować rosnące zagrożenie Najwyższego Porządku. Ta najnowsza odsłona uniwersum Gwiezdnych Wojen ma nawiązywać do kultowej sagi, jednak w tonie skierowanym do młodszej widowni, inspirowanym stylem anime i znanymi postaciami.

 

 

 

 

Serial został stworzony przez znanego weterana animacji Lucasfilm – Dave’a Filoniego (m.in. Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów).

W listopadzie pojawi się także nowy sezon produkcji Marvela pt.: „Marvel’s Spider-Man”. Młody Peter Parker zostaje przyjęty do liceum dla młodych geniuszy. Wykorzystując swoje alter ego, Peter walczy ze złoczyńcami, szkoła ingeruje w jego relacje z bliskimi, a przyjaciele przechodzą na stronę zła. Emisja od 10. listopada w Disney XD. Kwietniowe emisje Spider-Mana wygenerowały SHR% na poziomie 4,4% w grupie chłopców 7-12 oraz AFF = 244.

Disney XD to kanał posiadający najlepsze dopasowanie do grupy starszych chłopców, AFF =  202,  spośród wszystkich kanałów dziecięcych! Kampania skierowana do grupy M 7-12, wykorzystująca Disney XD, jest gwarancją uzyskania wysokich parametrów AFF.

Dane: NAM, I-IX 2018, SHR%, AFF, All Dayparts.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *