Starcie artystów w najnowszym odcinku „Kocham Cię, Polsko!” (wideo)

Zapowiada się niezwykle energetyczny odcinek! Jego bohaterami będą bowiem wokalistki i wokaliści (wśród nich, po raz pierwszy w historii programu, Michał Szpak), którzy na co dzień porywają tłumy podczas swoich scenicznych występów. Tym razem zaproszonym artystom przyjdzie jednak sprawdzić się w innych rolach. Który z uczestników dysponuje największą wiedzą o Polsce? Komu dopisze szczęście?

 
Tomasz Kammel do swojej ekipy zaprosi Ewelinę Lisowską, Saszan i Majkę Jeżowską. Kroku postarają się im dotrzymać wokaliści z drużyny Antka Królikowskiego: Michał Szpak, Stanisław Karpiel-Bułecka i Grzegorz Hyży.
 

 
Starcie będzie obfitowało w zwroty akcji, żarty, a także prawdziwe popisy wiedzy. Wcielając się w rolę prezenterów telewizyjnych w Kronice niepodległej czy rysowników w Kalamburach, goście tego odcinka będą mieli okazję wykazać się swoimi licznymi talentami. Choć to dobra zabawa jest w „Kocham Cię, Polsko!” najważniejsza, członkowie obu drużyn – jak na prawdziwych artystów przystało – wykażą się dużą ambicją i chęcią odniesienia zwycięstwa.
 

 
Emisja najnowszego odcinka programu już w tę sobotę, 12 maja, o 20:05 w TVP2


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *