NC+PolecaneWAŻNE

Sportowe i filmowe emocje w odkodowanym paśmie w Canal+

Już 12 maja w ramach odkodowanego pasma CANAL+ wszyscy abonenci nc+ nieposiadający opcji dodatkowej CANAL+ oraz abonenci sieci kablowych, które zdecydowały się odkodować sygnał tego dnia, zobaczą mecz przedostatniej kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym zmierzą się Śląsk Wrocław i Piast Gliwice, BOLL Grand Prix Polski na żużlu na PGE Narodowym oraz koprodukcję CANAL+ „Dzikie róże”. Pasmo obejmie również filmy krótkometrażowe „Paryżanka”, „Świetne wieści” oraz „Otwarcie”.

 

 

 

W ramach odkodowanego sygnału, widzowie będą mogli już o godz. 15:20 śledzić na żywo starcie w ramach 36. – przedostatniej kolejki LOTTO Ekstraklasy. O zwycięstwo powalczą Śląsk Wrocław i Piast Gliwice. Po piłkarskich emocjach przyjdzie czas na inauguracyjne zawody cyklu Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu – BOLL Grand Prix Polski w Warszawie. W zawodach na PGE Narodowym weźmie udział czterech pełnoprawnych uczestników z Polski – Patryk Dudek, Bartosz Zmarzlik, Maciej Janowski i Przemysław Pawlicki. Dzięki dzikiej karcie wystartuje także Krzysztof Kasprzak, a w roli rezerwowych pojawią się Maksym Drabik oraz Bartosz Smektała.

CANAL+ pamięta również o fanach dobrego kina, dlatego o godz. 22:15 wyemitowana zostanie koprodukcja CANAL+ – „Dzikie róże” z Martą Nieradkiewicz („Kamper”) i Michałem Żurawskim („KRUK. Szepty słychać po zmroku”) w głównych rolach. Film został wyreżyserowany przez Annę Jadowską.

Wszystkie programy emitowane w ramach pasma będą przeplatane filmami krótkometrażowymi polskiej produkcji. Wśród nich: „Paryżanka”, „Świetne wieści” oraz „Otwarcie”.

Dokładna ramówka w ramach odkodowanego sygnału w CANAL+ :

15:00 „Paryżanka” (polski film krótkometrażowy)

15:20 LOTTO Ekstraklasa (Śląsk Wrocław – Piast Gliwice)

17:35 „Świetne wieści” (polski film krótkometrażowy)

18:00 BOLL Grand Prix Polski

22:15 „Dzikie róże”

23:50 „Otwarcie” (polski film krótkometrażowy)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *